Šta je novo?

plastika lap topa

mmv

Slavan
Učlanjen(a)
06.06.2004
Poruke
371
Poena
319
uzeo sam neki msi lap top srednje klase, i pojavljuje se zanimljiva stvar !
bilo kakav editor kucanje teksta, desava se mimo svakog pravila da se kursor pomeri na drugo mesto u editoru ! zaista posmatrao sam tekst, i zaista bez ikakvog reda ! nema drugog zakljucka nego da sama plastika tasteri ili sta god nisu u redu ! kada se namenski pritiskaju tasteri ili sam lap top, nista se ne dogadja ! nemogu da utvrdim eventualno mesto koje pravi zaglup ! ima li neko iskustva !
 
90% ти се дешава то да нехотично притискаш (или макар само овлаш додирујеш, рецимо ивицом рукава) touchpad, а да је он малко преосетљив... Мени се то стално дешавало првих месец дана кад сам тек био купио лаптоп, био сам потпуно слуђен, јер ми је исто изгледало као нека грешка (баш тако како ти описујеш), чак сам ја одмах посумњао на тачпед, ал у почетку никако нисам могао да уловим тренутак у ком се деси да крусор "скочи" негде другде, тј. да га повежем са тиме да ли сам евентуално дотакао тачпед. Међутим, убрзо сам увидео да је дефинитивно то у питању, и временом ми се некако изградио осећај како да "заобиђем" тачпед (као што ти за сваки предмет или уређај који почнеш да користиш треба известан период привикавања, тако је и са лаптопом), тако да сад нема проблема. Срећно!
 
I ja sam imao tih problema... onda sam skinuo drajvere za moj touchpad uredjaj i sa njima je dosao neki softwer u kom sam iskljucio klik opciju kad dodirnem touchpad...
 
dugo niko nije odreagovao na ovu temu, pa se i ja nisam obazirao ! vremenom sam skontao bas to sto ste mi rekli, navika od obicnih tastatura gde covek udara kako stigne, ali sada znam o cemu se radi, pa se pomalo privikavam ! u svakom slucaju hvala vam, zabrinulo me je u pocetku !
 
Nazad
Vrh Dno