Šta je novo?

Pitanje...

Marconie

Slavan
Učlanjen(a)
30.07.2005
Poruke
8
Poena
301
Imam memoriju 4x256 Crosair 3200 DDR. Za koliko bih mogao da prodam sva cetiri modula?

Unapred hvala.
 
Puno je 80 evra. Budi srecan ako dobijes 70.
 
Cene memorija su malo "skocile"... Ako imas garanciju, mislim da skoro sigurno mozes da dobijes preko 80EUR-a...
 
Niko ti nece dati vise od 80 evra a i toliko ces moci da dobijes tek od Septembra,jer
sada nista ne ide.
 
A koji je Corsair?
 
Evo, ja sam zainteresovan za 2 modula, ukoliko mi nadjes kupca za moj modul Kingstone 256MB DDR PC3200 ValueRam.
 
Nazad
Vrh Dno