Šta je novo?

Pitanje za Vegas Pro: Import flash (swf) animiranog transparentnog logoa u video?

RocK-Ker

Slavan
Učlanjen(a)
27.12.2004
Poruke
79
Poena
309
Ima li neki tutorijal ili objasnjenje kako ubaciti transparentni flash fajl (logo) u donjem desnom uglu video materijala?
Da li to uopste moze u Vegas Pro 10 ...ili se mora ici na Adobe After Effects?
Ako bas ne moze sam flash ...postoji li neka druga opcija?

Hvala! :)
 
1) Flash je mrtav
2) Konvertuj ga u png fotke sa transparentnom pozadinom i onda tu "sekvencu" ubaci u Vegas...
 
..e, hvala puno "driver":)!!! video sam kasnije u Google pretrazi (posle postavke ove teme) da je to najbolje resenje, pa cu tako i uraditi ako Vegas to proguta kako treba 720p 24fps!? Malo me samo buni, da li moram ici sa tom transparentnom sekvencom u full rezoluciji gde je logo smesten gde treba ...ili moze samo logo pa mu posle izdefinisem koordinate, mislim ono, da mi ne razvuce posle taj mali znak u 720p!? Doduse, probacu i ovako ionako! HVALA! :)

P.S....nego, ne bih se ja bas slozio sa tobom da je flash mrtav!!! Koliko vidim i dalje se unapredjuje od Adobe-a, YT ima na milijarde FLV ekstenzija ciji broj svakim danom raste a odavno je izasao i zadnji "Flash CC" ???
Mozda polako umire ali jos nije mrtav!:)
 
Flash je mrtav. TACKA!
 
P.S....nego, ne bih se ja bas slozio sa tobom da je flash mrtav!!! Koliko vidim i dalje se unapredjuje od Adobe-a, YT ima na milijarde FLV ekstenzija ciji broj svakim danom raste a odavno je izasao i zadnji "Flash CC" ???
Mozda polako umire ali jos nije mrtav!:)

Pa mnogo je tesko da nesto umre za jedan dan kada je pustio korenje svuda, isto kao i Windows recimo :) To sto ga i dalje ima na yt ne znaci previse kada ga svi ostali polako napustaju...
 
Nazad
Vrh Dno