Šta je novo?

Pitanje za Ipod Mini (old version)

diab10

Slavan
Učlanjen(a)
28.12.2004
Poruke
214
Poena
319
Kolegi je stradao Ipod, tacnije stradao mu je hmm kako da se izrazim "dzek" za slusalice na ipodu, koje sada ne ostvaruju kontakt (osjetno labave, skoro same slusalice ispadaju iz ipoda) i ne moze reprodukovati muziku. pokusavao je i sa drugim slusalicama, ali nista. interesuje me za sta sluzi mali otvor pored klasicnog, cuo sam da je takodje za slusalice, ali nisam siguran. gdje bi se mogle naci takve slusalice, kako se zovu (tip konektora) i koliko kostaju. thanx.
 
Dodatni otvor sluzi za povezivanje slusalica koje imaju na sebi kontroler reprodukcije. Kod novih iPod-ova se to sve salje kroz stereo jack.
 
sto ce reci da mu opet trebaju slusalice biti ukljucene u ear-phone klasicni dzek? dakle nista od nekih posebnih slusalica koje samo idu u taj otvor?
 
Mogu se naći delovi na ebay-u. Ja mislim da ima i džekova za sluške za mini da se nađu. Vidi ako možeš da naručiš nekako, to je najbolje rešenje.

P.S. Da ne poveruješ čega sve ima od delova za Ipod-a na ebay-u. Ima ekrana, hard diskova, kućišta, baterija, raznih drugih delova...
 
Nazad
Vrh Dno