Šta je novo?

Pinnacle Studi plus 10.6

Gandolf_NS

Slavan
Učlanjen(a)
08.05.2005
Poruke
110
Poena
319
Imam original softver Pinnacle Studi plus 10.6.3834...
pored toga što sam ga platio, recimo da 85% softvera za korišćenje opcija koji su u njemu, (npr titlovi) traži dodatno plaćanje... Sam program sadrži Hollywood FX studio 6.1 (ali kao što sam napomenu, većina opcoja je zaključana), pa me interesuje da li može da se instalira npr. Hollywood FX studio 5.1, i ako može da li neko zna da objasni proceduru instalacije?
 
Odnos ove firme prema kupcima i samom softveru, veoma je razočaravajući. Iako i dalje volim taj program, sporost u renderovanju, neverovatni i uvek očekujući bagovi (pred kraj posla...) malo-po malo su me odvratili od njega, a korisim ga od verzije 7. Jednostavno - pao si na kinesku foru po pitanju cene, prava cena tog softvera je skoro duplo veća - ako hoćeš da radi sve što treba da radi (dodatne funkcije), tako da izazivaju pirateriju svojim postupcima.
P.S. Hollywood FX jedne verzije radio mi je i na narednoj verziji studia, tako da postoji verovatnoća da će se to desiti i sa najnovijom verzijom programa... ako nešto radikalno nisu menjali.
 
A, jel potrebno neko posebno uputstvo za instaliranje tog starijeg Hollywood FX ili samo pokrenem setup i to je sve?
 
Nazad
Vrh Dno