Šta je novo?

Photoshop Photography pretplata iz Srbije ?

Elminster

Poštovan
Učlanjen(a)
06.03.2015
Poruke
3
Poena
52
Pozdrav, hteo bih da uzmem ovu protplatu za photoshop, da se legalizujem :) ,
https://www.adobe.com/creativecloud/photography/compare-plans.html (Photography(20gb))
ali naravno ne moze iz Srbije.
jel ima neko neki predlog kako je uzeti, VPN iz koje zemlje , domaca internet kartica (intesa) i paypal, mada sam probao preko nordvpn-a, ali cini mi se da prepozna odakle je kartica
da li su manje geo restrikcije na master card, amex, pa da uzmem neku sa malim limitom pa da nju koristim :(
Hvala unapred
 
Paypal ne prepoznaje granice. 😁 Probaj preko njega, mislim da neće praviti problem. Ti u stvari deponuješ novac na Paypal pa Adobe ne vidi odakle je novac.
 
Pokušaj uz VPN na Tursku i odeš na tursku verziju Adobea na ovaj link. Taj Photography 20 GB plan je jeftiniji 3 puta u Turskoj, košta 3 eura umjesto 10 dolara u Americi.

 
Sta je to sa turskom i pretplatama, na gomili tema o servisima spominje se ili ona ili Argentina :)
 
E hvala proslo je ovo sa turskom, ili sto bi rekli u mail-u Merhaba
videcu mesec dva jel lepo radi, pa da prebacim odmah na godisnju subscripciju :)
 
Kako si platio, paypalom ili intesa karticama? I ako si platio karticama, jel bilo nekih problema zbog kartica koje nisu izdate u turskoj?
 
Hvala, nikad nije kasno dobiti osgovor a ja uvek pratim @nikolapfc89 .. uzeću i ja, visa kreditnom od intese :)

Svako dobro
 
Hvala, nikad nije kasno dobiti osgovor a ja uvek pratim @nikolapfc89 .. uzeću i ja, visa kreditnom od intese :)

Svako dobro
Samo da znas on nema opciju otkazivanja pretplate pa da ti ona traje taj period do kad vazi. Nego kad otkazes otkazujes sve odmah.

To ti pricam jer ne moze da se ugasi opcija auto-obnove pretplate nego po default ti skida sledeci mesec ili godinu ako uzmes godisnju.

Ja sam uzeo preko TR - ima akcija paket PS i LR za 250 din/mesec.
 
Samo da znas on nema opciju otkazivanja pretplate pa da ti ona traje taj period do kad vazi. Nego kad otkazes otkazujes sve odmah.

To ti pricam jer ne moze da se ugasi opcija auto-obnove pretplate nego po default ti skida sledeci mesec ili godinu ako uzmes godisnju.

Ja sam uzeo preko TR - ima akcija paket PS i LR za 250 din/mesec.
jer znas kako se prebaciti na to imam preko turske uzeto

Planınız​

Lightroom planı (1 TB)
 
Jel ovaj PS+LR za 250din ima onu AI opciju da ukucas sta na slici da se promeni/doda itd..?
I ako ima kako se pali?
 
Za AI moras da skines betu (bar je do skoro bilo tako) i moras u profilu da popunis da si stariji od 18 :)
Glupo, ali tako je :)
 
Meni otkazali preplatu. Stigao mi mejl:
Adobe Hesabınızda sahte etkinlik belirlendi

We're reaching out to let you know that our fraud prevention experts have identified fraudulent behavior regarding your Photography plan (20GB) subscription. Therefore your subscription has been cancelled...

Uzeo sam preko TR pre nedelju dana. Taj dan kad sam kupio je radilo sve normalo. Danas uzeo da radim nešto u Photshop-u sa GenAI, prvi put uradio regularno, drugi put me izbacio i stiglo mi ovo. Poslao sam im mejl da vidim o čemu se radi. Je l' se desilo možda nekom slično?

Refundaciju novca ne pominju nigde.
 
Meni otkazali preplatu. Stigao mi mejl:


Uzeo sam preko TR pre nedelju dana. Taj dan kad sam kupio je radilo sve normalo. Danas uzeo da radim nešto u Photshop-u sa GenAI, prvi put uradio regularno, drugi put me izbacio i stiglo mi ovo. Poslao sam im mejl da vidim o čemu se radi. Je l' se desilo možda nekom slično?

Refundaciju novca ne pominju nigde.
@12345ar
Izvini, da li ti je proradio ovaj nalog na TR-u. Hteo sam da probam isto sto i ti, ali sam se razocarao kada sam nasao ovu tvoju poruku. :cry:
Pozzz
 
Nije, ali sam dogovorio sa njima da napravim novi, gde sam dobio 3 meseca gratis. Novi radi bez problema do danas.
Tako da sam platio duplu pretplatu za 15 meseci, ali opet je jeftinije.
 
Pu pu da ne ureknem, kod mene TR radi normalno, automatski mi skida pare sa kartice....do sada se nisu bunili..
 
Jel ste pravili novi nalog na tursku ili samo platili pretplatu preko VPN i postojeceg naloga?
 
Ja nisam otvarao novi nalog, a ne sećam se da sam koristio i VPN uopšte. Doduše ima tome jedno 2-3 godine.

Pretplata je trenutno stvarno budzašto.
 
@biker @nidza
Koju ste tacno Intesinu karticu koristili i koji VPN, nece da mi prodje Visa Internet i standardna Visa Debit (dinarska). Pise ono standardno crveno "The process amy fail for various reasons.."
 
Master verovatno tad i bez VPN. Napravi virtualnu karticu ako si u Intesi.
 
Nece ni Virtuelna, napravio sam novi nalog sa VPN-om na TR, sve ok prolazi do placanja - samo to nece da prihvati izbacuje error :/
 
Jel neko ima rešenje za ovo, nebitna je cena samo koji je način pretplatiti se?
 
Meni uplatio drug koji je trenutno bio u turskoj, sa mojom virtuelnom karticom iz banke intesa. Po meni to znaci da je u VPN-u problem i da "samo" treba naci VPN koji adobe ne prepoznaje
 
Ja sam moju glavnu master Intesinu karticu učukao. Probaj sa njom, možda je do virtuelne vise?
 
Probao sam barem 4 kartice razlicitih banaka u tom momentu nijedna nije prolazila a probao preko Windscribe VPNa, Urban VPNa i HMA Vpn-a
 
Probao sam pre par dana i nije proslo. Isto Turska i Intesa. Probacu ponovo, ako ne uspe moracu drugo resenje.
 
Jel postoji neka druga zemlja osim Turske da radi?
 
Nazad
Vrh Dno