Šta je novo?

PES-4, Option File With All Kits

Boqy

Čuven
Učlanjen(a)
04.12.2003
Poruke
287
Poena
620
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5600 + LC-CC-120 RGB
Matična ploča
MSI B450 Tomahawk Max
RAM
2x16GB Kingston 3600c16
GPU
Powercolor 6600 XT Red Devil
Storage
SSD
Zvuk
Realtek
PSU
Corsair HX650
Kućište
Antec P182
Monitor
Lenovo T24i
Laptop
Lenovo T580
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Best to use in combination with Wolf's Furry Evolution Patch ver 1.0

PesFan Comunity:
www.pesfan.com
 
svaka cast majstore, to sam trazio :) jel imas i neki link ka boljim dresovima, stadionima?
 
Skinuo sam onaj Wolf's Furry Patch ver 3.0 koji je iz 5 delova od po 90-tak MB i koji se nalazi u winrar-u.Kako da ga ubacim u igru?
Ako extract u folder igre(pa u data) on samo napravi novi folder u okviru tog foldera.
help!
 
Extractuj bilo gde, pa onda samo prekopiraj preko postojecih fajlova u DAT direktorijumu, Folder1 ide u SAVE.
 
Tako sam i krenuo extractovao sam ga u novi folder i onda to kopirao u DAT direktorijum ali ostavi te stare i samo se iskopira pored njih i ja time ne dobijem nista..
 
Kada extractujes trebalo bi da dobijes e_text.asf, 0_sound.asf itd. njih iskopiras preko onih u instalacionom direktorijumu igre, ako si skinuo 3.0. A ako si skinuo novi 3.1 za 2005 onda se tu nesto razlikuje nisam ni sam siguran sta. Ida na http://www.soccergaming.tv/ i u pes sobi imas sticky sa objasnjenjem !
 
Izgleda da je problem u tome sto prijavi neku gresku pri exrakciji i ne uspe da mi napravi text.asf dok sa soundom je sve ok. to radi imaju sad razne navijacke pesme na stadionima.
Je l ima negde posebno da skinem taj text.asf?
 
e_text.asf se nalazi u zadnjem .rar-u koji si skinuo mislim da je u pitanju part5
 
E pa sad stvarno nemam pojma meni se u svih 5 delova sto sam skinuo nalazi fajl 0_text.asf!U prva dva mi dolazi zajedno sa text. jos i 0_sound.asf ali to je ok.
Ja nemam taj e_text.asf
 
Za koji dan Wolf, decko koji radi ove zakrpe treba da izbaci novu, kako kaze najbolju do sad, ceka samo da se zavrsi transferski rok :D
 
ima li nesto od novog patcha... i ako moze neki link
poz
 
e hvala ti za ovaj link...znaci znas koliko sam trazio ovaj patch i stalno nalazim neke leve...

ps:e jel moze neko da objasni kako se igra pes 4 preko sbb-a???
 
Nazad
Vrh Dno