Šta je novo?

PES 2022

Ne znam kako su planirali da igra bude samo online kad su im serveri ocajni a ako mec ne moze da se nastavi kaznjavaju te plus ne mozes da prijavis one koji namerno varaju koristeci lag kad gube ili nece ni da napadaju nego samo zadrzavaju igru ako misle da su slabiji.
 
Dosta loše .. ali deluje da je cela godina propala što se tiče sportskih igara. Ne zna se koji je naslov gori.
 
Vidim da će se ponoviti PES 2014. Ta igra je bukvalno bila neigriva.
 
Dosta loše .. ali deluje da je cela godina propala što se tiče sportskih igara. Ne zna se koji je naslov gori.
Imao sam mesec dana pristup zatvorenoj beti na PS5 za novu fifu i zaista obećava.

Zbog NDA ne mogu puno da pričam, ali obećava. Animacija i ponašanje lopte kod paseva je prirodnija. Igra u polju sporija i realnija. Ako ne budu čačkali i ubrzavali gameplay do izlaska. Biće zaista dobar fudbal.
 
meni se odjednom opet pocela sviđati DOTA2 😆
 
Imao sam mesec dana pristup zatvorenoj beti na PS5 za novu fifu i zaista obećava.

Zbog NDA ne mogu puno da pričam, ali obećava. Animacija i ponašanje lopte kod paseva je prirodnija. Igra u polju sporija i realnija. Ako ne budu čačkali i ubrzavali gameplay do izlaska. Biće zaista dobar fudbal.
Ja zato i ne volim FIFA i baš to mi i smeta na novijim PES-ovima. Sporiji gameplay, realnost i sl. PES je uvek bio više arkadni fudbal u odnosu na FIFA serijal. Ja da hoću da igram pravi fudbal istrčao bih na poljanče. Hoću da se zabavim. I sam PES igram podešen na speed 2. Ali ne mogu da podnesem gluposti koje godine iz godine prate pes. Zilion bagova i sl. Sa zadnjim PESom imam utisak da dodavanje ode svugde osim gde sam ja hteo.
 
Kad izlazi ta full verzija da probamo to?
 
Valjda prvo izlazi dio sa samo 9 ekipa a poslije ima da se kupi full verzija za 40-tak evrica.
Tako sam ja shvatio
 
Ja zato i ne volim FIFA i baš to mi i smeta na novijim PES-ovima. Sporiji gameplay, realnost i sl. PES je uvek bio više arkadni fudbal u odnosu na FIFA serijal. Ja da hoću da igram pravi fudbal istrčao bih na poljanče. Hoću da se zabavim. I sam PES igram podešen na speed 2. Ali ne mogu da podnesem gluposti koje godine iz godine prate pes. Zilion bagova i sl. Sa zadnjim PESom imam utisak da dodavanje ode svugde osim gde sam ja hteo.
PEs arkadni?. Mogo si uvek sve moguce driblinge da izvedes dok to fifa nije imala nikad , centarsutevi , akcije uvek si mogao nesto drugacije . Da ne pricamo o sablonu u FIfi po kojoj si davao golove... i td..
Mozda se to sad promenilo al PES je uvek bio realnija simulacija u odnosu na rigidnu Fifu :)
 
nije za one sto igraju sa speedom na full i da su svi raspolozeni, ne kazem da kolega igra tako ali sam igrao sa takvima. totaklni šok u odnosu na ono kako zelim da igram pes.
 
Ja igram sa random raspoloženjem i random ekipama (iz tri pokušaja biramo). Ali se igra na brzini dva. Tako je od kako držim igraonicu odnosno od 2007 i ps2.
 
Jako sam se prijatno iznenadio sa pes 2021 posebno kad se instalira jos i smoke patch. Fizika, kretanje igrača, duel igra, sve jako fino izgleda. Izdvojio bih i grafiku koja mnogo bolje izgleda nego u Fifi, đe su bijedni isprani tereni...

Tako da ove godine def samo PES.
 
Nisam ni znao da imaju patch-evi za PES na PS4… imate li koji da preporucite?
 
PES samo full manual kontrole,kakva +2 speed i assisted pomagala.
Zar nije lepse kad imas punu slobodu i izbor oko dodavanja,suta,nabacaja…
Da ne spominjem da ima jos likova koji igraju na uboge krstice :) umesto analoga.
 
Trebalo bi 30.09
 
Probao sam meč dok se skidalo u međuvremenu, po meni deluje ok. Igra zauzima oko 37gb za xbss.
 

Prilozi

  • IMG_20210930_130807.jpg
    IMG_20210930_130807.jpg
    94.3 KB · Pregleda: 19
Ahaha, 9% pozitivnih od 4368 komentara, pa treba baš da se potrudiš da usereš za tako nešto... :D

Untitled.png
 
Nisam probao jos sam na poslu ali me interesuje u poredjenju sa proslogodisnjim 2021 jel moguce da je losiji?
 
Nazad
Vrh Dno