Šta je novo?

PES 2012

Ivan®

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
4,894
Poena
785
Kad ja moram da pravim temu :)

[youtube]RgimtzvDofs&feature=player_embedded[/youtube]
 
Poslednja izmena:
Je*i se Ivane :D Toliko za sada.. :)
 
Haha :)

Nisi u prilici da pogledas video? Ne moze gif, predugo je :)
 
Ma zezam se, vec sam spremio materijal za pravljenje teme a ono vec napravljena :)

Btw, mrezice! :D

2dqiag.jpg
 
Poslednja izmena:
Na 1.47, da li cemo konacno dobiti normalne mreze na golovima! :D
 
Licno ih je Seabass razapeo :)

Borise, da mogu, izbrisao bi sve, pa da ti napravis - kako dolikuje, ali...
 
Poslednja izmena:
Neka neka, znas ono pravilo, tvorac teme mora da poseduje igru.. tako da :p
 
Slazem se, pravila su pravila :)
 
Ovim tempom nikada nece stici FIFA-u. :)

Kojim tempom i sta treba da stignu? Razumes da milionima ne lezi taj 'engine' sta god oni radili.. Tek na sledecem 'resetu' (sa novim konzolama) mozda uspeju da ubede ove ostale, ovako ovaj 'inferiorniji' PES i dalje vise predstavlja fudbal nego FIFA.. nemoj trolovati bez argumenata..
 
Nemoj opet krenuti sa smaranjem bez potrebe. Ragnarok samo iznosi trenutno stanje, a to je da je PES i dalje miljama iza FIFA serijala.

Inace, on topic, neverovatno izgleda, mrezice su gotovo fotorealisticne. GOTY 2011... "

/trolling iskljucen
 
a to je da je PES i dalje miljama iza FIFA serijala.

A to je misljenje uglavnom vas sa 90+ u nicku :D ;) To sto ja pricam ne moze da se objasni, to mozes videti po reakcijama koje izazivaju obe igre, PES ima nesto sto rasplamsa ceo net, slika sa 'normalnim' mrezicama ce napraviti 10 strana u nekoj temi, dok je u slucaju FIFE to uvek nekako bezlicno i bez emocija.. Pa sad ti meni objasni taj fenomen.. Necu ni ja smarati na prazno ali najvise sto mrzim je kad upadnu ljudi tako i bacaju neke izjave koje zvuce kao misljenje svih ljudi, a daleko je od toga..
 
A to je misljenje uglavnom vas sa 90+ u nicku :D ;)
Ne bas.

To sto ja pricam ne moze da se objasni, to mozes videti po reakcijama koje izazivaju obe igre, PES ima nesto sto rasplamsa ceo net, slika sa 'normalnim' mrezicama ce napraviti 10 strana u nekoj temi, dok je u slucaju FIFE to uvek nekako bezlicno i bez emocija
:D

ali najvise sto mrzim je kad upadnu ljudi tako i bacaju neke izjave koje zvuce kao misljenje svih ljudi, a daleko je od toga..
Naravno da se misljenja razlikuju, ali i recenzije i prodaja i vecina ljudi se slaze sa onim sto 90+ covek rece.
 
Ne, to je misljenje '' nas '' koji smo igrali duzi period oba serijala i nismo poput zaslepljenih fanboyeva :)
 
Samo da ne bude da igraci u prostor utrcavaju ko muve bez glave i valjda ce ih nauciti da izbjegavaju odvratne mikronske ofsajd zamke ....

A sve se bojim za ovo 1na1 da ne bude da Vidica, Terry-ja i slicne ne mozes preci ni u snu ....

Nesto sam skeptican jer mi sve ovo sto je covjek ispricao djeluje bajkovito po malo.
 
Nas 90o, a ono FIFA svake godine proda 15 miliona kopija, dok PES juri neke hiljade. :)
 
Nas 90o, a ono FIFA svake godine proda 15 miliona kopija, dok PES juri neke hiljade. :)

A to sigurno nije zato sto se igra zove kao vodeca fudbalska organizacija :d I zato sto je reklamira 20 najplacenijih fudbalera sveta.. nemoj te smesne izjave molim te.

Konacno kvalitetan prvi kontakt..

[YOUTUBE]AQpqEqmdACs[/YOUTUBE]
 
Nisam video losije iskoriscen 'ahahaha' post..
 
Ne razumem vas koji su u ovu temu usli iz jednog razloga a to je da krenu da 'pljuju' po pes-u,i da se ismevaju osobi koja ima da kaze nesto u korist pes-a.. Kapiram da ne mozemo svi voleti isto,ali mislim da ovo nije tema gde bi trebalo sasipati najgore price o pes-u,igra jos nije ni izasla,a vi bacate hejt. :p
 
Poslednja izmena:
Ne znam sta je smesno i netacno u toj izjavi..

Smesno je kada krenes da se pozivas na dusu i druge neopipljive stvari.
Broj strana na forumima :D :D :D.

A to sigurno nije zato sto se igra zove kao vodeca fudbalska organizacija :d I zato sto je reklamira 20 najplacenijih fudbalera sveta.. nemoj te smesne izjave molim te.

Ne, vec zbog toga sto se uz 2Kxx i Top Spin radi o najboljoj sportskoj simulaciji.

Ne razumem vas koji su u ovu temu usli iz jednog razloga a to je da krenu da 'pljuju' po pes-u,i da se ismevaju osobi koja ima da kaze nesto u korist pes-a.. Kapiram da ne mozemo svi voleti isto,ali mislim da ovo nije tema gde bi trebalo sasipati najgore price o pes-u,igra jos nije ni izasla,a vi bacate hejt. :p

Zaista nema potrebe za tim.
Ovo za sada deluje kao da se krecu u pravom pravcu.
 
Poslednja izmena:
Ja sam probao oba serijala... PES igram jos od ISS-a, i kazem da je trenutno bolja FIFA! Tj to trenutno se odnosi na verzije od 2008 pa do 2011...

FIFA jeste bolja, ali takodje priznajem da se slazem sa Borisom oko tog "osecaja" kada sam igrao PES! To FIFA nema, ali opet mogu i bez toga s obzirom da je PES po meni cak i neigriv zadnje 2-3 godine!

U FIFI barem znam kada sam primio gol, da je do mene...da sam napravio gresku. Dok je u PESu potpuno suprotno...
 
Poslednja izmena:
Ja sam probao oba serijala... PES igram jos od ISS-a, i kazem da je trenutno bolja FIFA! Tj to trenutno se odnosi na verzije od 2008 pa do 2011...

FIFA jeste bolja, ali takodje priznajem da se slazem sa Borisom oko tog "osecaja" kada sam igrao PES! To FIFA nema, ali opet mogu i bez toga s obzirom da je PES po meni cak i neigriv zadnje 2-3 godine!

U FIFI barem znam kada sam primio gol, da je do mene...da sam napravio gresku. Dok je u PESu potpuno suprotno...

Samo što je PES taj osećaj o kome se priča zagubio u zadnje 3-4 godine, i ja sam ga igrao od ISS-a, ali su totalno zastranili i izgubili svaki korak. Lično se nadam da će smoći snage da ponovo naprave nešto što liči na fudbal, ali iskreno ne verujem u to.
 
Nazad
Vrh Dno