Šta je novo?

PES 15 letterbox-black boarder muke!

core.graphics

Slavan
Učlanjen(a)
16.09.2006
Poruke
2,244
Poena
390
pozdrav!
instalirao sam narodnu verziju igre i ne mogu nikako da se resim onih glubih black brodera koju kod rezoluciju da odaberem.... zna li neko od iskusnih PES-ovaca kako to da resim? igram na 1920x1200 monitoru, i mnogo me nervira to skracenje.... nema sta nisam probao u nV control panelu al' dzaba...
 
Pa mislim da ti baš i rezolucija pravi problem. Probaj 1920x1080 rez. Drugo ako slučajno koristiš Magnifier Tool iz Wina ja ga koristim oće PES da ima takve bagove tj. ima problem sa prepoznavanjem Rezolucije pa vrati na Def.
 
Pa problem i jeste sto mu igra radi u 1920x1080, 16:9 rez a on ima 16:10 monitor.

Jel ti nastimana 1920:1200 rez u opcijama ?
 
To je to, 16:10/8:5. Ako igru prebacis u window mode i ima crne linije, onda su linije u igri. Ja PES vise nemam instaliran pa ne mogu da ti provjerim a ne mogu da se sjetim da li su bile linije kod mene. Koliko se sjecam, nisu.

Na youtube klipovima nema crnih linija.
 
Ma ne verujem da je do "verzije" . Secam se kada sam ranije igrao pes13 da je isto imao te "crne trake" u 1440x900 rezoluciji. Ocigledno da ovi iz Konamija nisu racunali da postoje ljudi i sa monitorima u aspect ratiu 16:10 :d
 
Pa uvek je bilo do Pes-a 2015 u setingsu da se štiklia i deštiklira leterbox opcija.
 
Poslednja izmena:
nemam tu kockicu gde se stiklira....
0LzxUXp.jpg
 
Nazad
Vrh Dno