Darko je napisao(la):Doom3 koristi dve razlicite optimizacije: ATI i Nvidia.
ATI optimizacija ide automatski na High quality, posto koristi 24.bitni shader.
Nvidia, sa druge strane, sve prebacuje na 12/bitni i 16-bitni, te ima mnogo brze performanse kada se meri na MEDIUM quality...
Sajt je potplacen, to je ocigledno - zasto? Zato sto je vrlo vesto izbegao High quality testove. Testove koji podrazumevaju koriscenje pravog 32-bitnog shadera kod Nvidie.
Darko je napisao(la):...Ono sto zelim da kazem je, da je mnogo bitniji odnos cena/performanse...
maxer je napisao(la):...
Slazem se u potpunosti sa tom logikom i zato sam i kupio 9500NP 128 pa ga modovao ... mislim da bolji odnos cena/performanse ne moze da se danas na trzistu nadje.
Darko je napisao(la):...Apsolutno ctp;
nego reci, koliki ti je 🙂D) u marku 2001, nakon modovanja i pre modovanja, ako nije tajna i - reci koja je konfiguracija u pitanju?
Darko je napisao(la):Lepo, lepo... Ja imam svega 14000 sa R9600TX... Smrc 😀
Uskoro cu da se borim za celih 10, kada predjem na S3 Trio 😀
Tacnije na D3D, mada mislim da se on samo sali( nije nego) (D)Arahne je napisao(la):Neces. Zaboravio si na DirectX.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari