Šta je novo?

Performanse GeForceFX5700 u DirectX-u 9.0b

  • Začetnik teme Začetnik teme Nedjo
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Nedjo

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
12.07.2000
Poruke
6,934
Poena
800
http://www.beyond3d.com/forum/viewtopic.php?t=8623

Znaci ne pomaze im ni Paracijalna preciznost (PP) kolona ni novi microsoftov 2_a update za HLSL kompajler (2_a kolona)!!!
R9600XT o/c na 600 MHz je prava bombonica za one koji hoce daplate ~200 jura i da "prze" HL2 i nadolazece DX9 igre!
 
Ja stvarno moram da kazem da bi ovaj forum posebno ovaj segment bio mnoooogo slabiji da nema Nedeljka. Svaka cast kolega🙂
 
dok izadje hl2 i nadolazece dx9 igre r9600xt se ili nece naci nov ili ce biti oko 120 e 🙂 shto moze da bude dobro a i ne mora...
 
Dakle, Nedjo i Marti definitivno smorise sa ovim pljuvanjem Nvidije :mrgreen: U svakom topicu ih ima. 🙂
 
pa chini se da ovaj sajt gubi malo na objektivnosti... ajd shto se na forumu pishe kako ko hoce (i treba tako 🙂) ali recimo vest koju je postovao Neša u vezi nvidia marketinga glasi :
'...Prilično bombastični nazivi, a nama je prilično smešno kako NV reklamira 5200 GPU, više kao kartu za puštanje DVD-ova, nego kao kartu za igranje.'

i nek neko objasni shta je sad ovde smeshno... prvo je smeshno shto kazu da moze da se igra na njoj (dx9) posle je smeshno shto kazu da je ipak samo za multimediju. stiche se utisak da se nv pljuje shta god uradi i kako god to uradi... vishe nije ni vazno da li je to dobo ili ne...

Svi shvatamo da nvidia nije nevinashce i da su imali gadnih greshaka koje su mnoge koshtale novaca, ali ljudi ne treba preterivati....
 
OptiPlex je napisao(la):
Dakle, Nedjo i Marti definitivno smorise sa ovim pljuvanjem Nvidije :mrgreen: U svakom topicu ih ima. 🙂
... ma salimo se bre... cek da napravi ATi neku *******ciju pa cu da dobijem upalu pljuvacnih zlezda... relaksacija... antistres :d
 
Ma naravno G!!!, i Ti4200 je i dalje upotrebljiva i brza kartica, niko nam nije kriv sto smo ovde svi uglavnom picajzle... Samo se malo preterano salimo! 🙂
 
Nazad
Vrh Dno