Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Nisi rekao B ili G?
Ako trazis G, realtec chipset ima Gigabyte-ova WPKG kartica. Nje je bilo u Imtelu i pise da je ima u Pin-u, probaj i na PC berzi.....
Sad dal' je 100mW ne znam ali imam ja jednu i odlicno se pokazala, a narocito s obzirom na cenu :guitar:
Isti sam problem sa cekanjem u Netiksu i ja imao kad sam krenuo da gradim wireless za dvojicu... ali posle cekanja se isplatilo (a i doslo je kad su rekli)
Kartica je odlicna, i da sam na tvom mestu sacekao bih je, jer za te pare neces naci bolju. Izbegavaj ASUS i MSI, u svakom slucaju.