Ima li neko na forumu da mirovno posreduje u najavi.
Kupio sam polovan WD1200JB (disk je skroz OK) koji je po S/N traceovan do
navedene firme. Pakom je uvoznik. Garancija jos 2 godine.
Naravno da nemam garantni list koji je isao uz konf.
Jos se nisam pozabavio time, ali je ideja da mi napisu novi samo na WD i molim lepo.
Inace ce bejbolka da radi.
Ne bih prljao ruke za sitnu kintu, a i klinci iz kraja za 10-20e lome i ruke i noge.
Ajd ako neko moze da predupredi ovo i kaze mi hitno kome da se javim i na koga pozovem.
Hvala ljudi
Kupio sam polovan WD1200JB (disk je skroz OK) koji je po S/N traceovan do
navedene firme. Pakom je uvoznik. Garancija jos 2 godine.
Naravno da nemam garantni list koji je isao uz konf.
Jos se nisam pozabavio time, ali je ideja da mi napisu novi samo na WD i molim lepo.
Inace ce bejbolka da radi.
Ne bih prljao ruke za sitnu kintu, a i klinci iz kraja za 10-20e lome i ruke i noge.
Ajd ako neko moze da predupredi ovo i kaze mi hitno kome da se javim i na koga pozovem.
Hvala ljudi