Šta je novo?

Pc igre za slabe konfiguracije

Na kraju sam poceo da skidam neku driving simulation, zove se project cars, videcu, dosta zauzima, ali pise da bi trebalo da moze laptop da je potera. Ne mogu da se smaram danima da prelazim nivoe i da se mlatim i zamlacujem mnogo, vise mi treba sat vremena laganica razonode. Ako igrica ima dobru pricu, ni to ne valja, zaludecu se previse.

Apropo igrica i usavrsavanja istih, cilj je komercijalizacija, trpanje sto vise vizualnih efekata, sto vise pejzaza i teksture samo kako bi svaka naredna generacija igrica iziskivala i narednu generaciju pc-a, a sve u cilju prodaje skupog i novog hw-a. Nekada usavrse dosta stvari i nije "greh" prezaliti kintu za jace komponente, a nekada (cesce) siluju na snagu neke gluposti i dobijes isto *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*, ali stari komp ne moze da je potera, a realno ne znas da li je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* dok je ne probas.

Mislim da ne postoji zlatno doba, ok u nekom periodu je bilo vise dobrih igrica nego sada, ali iskoci i sad po neki biser, samo me mnogo zabole da dam 1000 evra i jace da bih igrao, jer su uz majning i cene komponenti za gejmere otisle u nebesa (uglavnom graficke).
 
Project Cars baš i nije nezahtevna igra.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
@OP, uveo si nas u temu sa igricama kao neighbors from hell, da bi na kraju dosao na project cars :D
 
Batalih Project Cars, prejaka za ovu konfiguraciju definitivno.

Skidam Need for speed 5 i 6, ionako mi je porsche unleashed s evolution modom jedna od favorita.
 
Moja lista "oldie, but goldie" je recimo:
- Master of Orion 2
- Gothic 1&2
- Might and Magic 6,7,8
- Disciples 2 (Da, bolji mi je od Heroja 3)
- Starcraft
- First Encounter (frontier 2)

Ima i gomila starijih naslova još iz vremena Amige, poput Reunion, K240, Dune... To su neki miksovi rpg-a, strategija i čega ne sve, kada se softverski timovi nisu bojali da istražuju.
 
Nazad
Vrh Dno