DeuS.Mikelle
Čuven
- Učlanjen(a)
- 16.12.2004
- Poruke
- 1,699
- Poena
- 650
Dragi prijatelji , ovako ide prica ,
Ja sam trazio da kupim neki novi kuler za procesor , i posle dosta trazenja sam se odlucio za Spire Verticool koji kosta 20 evra (ima bakarno dno i heatpipes 4 komada) . Trazio sam preko pcberze gde ima da se kupi i nigde nije bilo osim u MC Most aka knjizara.co.yu (tj niko ga nije imao na lageru osim pomenutih) , e sad , da bi kod njih kupio moras prvo da uplatis pare na racun u banci pa da sacekas da im stigne, pa da ti posalju robu. Lomio sam se dugo da li da narucujem preko njih ali posto nigde drugde nije bilo a cinilo mi se da je dobro resenje taj kuler , resio sam da prodjem kroz mucenje sa placanjem i preuzimanjem i da kupim kod njih . Ja sam uplatio u utorak i danas sam ga dobio, i kad sam ga otvorio on uopste nema BAKARNO podnozje kao sto bi trebalo da ima i kao sto se vidi na slici na NJIHOVOM sajtu,
http://www.knjizara.co.yu/electronics/ - morate da ukucate u search "verticool" da bi izasla slika !
nego aluminijumsko, i drugo kad sam ga montirao na procesor komp nece da mi se upali jer sam podesio u biosu da ako procesor predje 66 C da se gasi , tako da kad sam ga montirao i upalio komp , komp krece da se pali i posle manje od sekunde krece da pisti alarm da se pregrejao. Ja uzmem i vratim svoj stari kuler i sve radi kao sto je i radilo, a ovaj novi kad sam ga okrenuo da pogledam stranu koja naleze na procesor, gde sam predhodno stavio pastu , ona skoro i da ne naleze na procesor tj kuler ne radi :zgran: , da neverujes . I tako ih ja zovnem i kazem u cemnu je problem a oni kao pa nismo mi , mi samo prodajemo stvari iz Pakoma , to nema veze sa nama , i ajde polacemo ga u servis (pazi salju kuler u servis ??!?!) , pa ce oni da vide sta i kako , i tako sam ja ostao i bez svojih 20 evra i bez kulera tj. jos se nezna sta ce biti ...
Uzas , tako da svako ko hoce da kupi bilo sta prvo neka vdi sta kupuje pa onda neka daje pare , ako mora 🙂 ali preko neta nikako (tj. prvo pare pa onda roba).
Pozrav !
Ja sam trazio da kupim neki novi kuler za procesor , i posle dosta trazenja sam se odlucio za Spire Verticool koji kosta 20 evra (ima bakarno dno i heatpipes 4 komada) . Trazio sam preko pcberze gde ima da se kupi i nigde nije bilo osim u MC Most aka knjizara.co.yu (tj niko ga nije imao na lageru osim pomenutih) , e sad , da bi kod njih kupio moras prvo da uplatis pare na racun u banci pa da sacekas da im stigne, pa da ti posalju robu. Lomio sam se dugo da li da narucujem preko njih ali posto nigde drugde nije bilo a cinilo mi se da je dobro resenje taj kuler , resio sam da prodjem kroz mucenje sa placanjem i preuzimanjem i da kupim kod njih . Ja sam uplatio u utorak i danas sam ga dobio, i kad sam ga otvorio on uopste nema BAKARNO podnozje kao sto bi trebalo da ima i kao sto se vidi na slici na NJIHOVOM sajtu,
http://www.knjizara.co.yu/electronics/ - morate da ukucate u search "verticool" da bi izasla slika !
nego aluminijumsko, i drugo kad sam ga montirao na procesor komp nece da mi se upali jer sam podesio u biosu da ako procesor predje 66 C da se gasi , tako da kad sam ga montirao i upalio komp , komp krece da se pali i posle manje od sekunde krece da pisti alarm da se pregrejao. Ja uzmem i vratim svoj stari kuler i sve radi kao sto je i radilo, a ovaj novi kad sam ga okrenuo da pogledam stranu koja naleze na procesor, gde sam predhodno stavio pastu , ona skoro i da ne naleze na procesor tj kuler ne radi :zgran: , da neverujes . I tako ih ja zovnem i kazem u cemnu je problem a oni kao pa nismo mi , mi samo prodajemo stvari iz Pakoma , to nema veze sa nama , i ajde polacemo ga u servis (pazi salju kuler u servis ??!?!) , pa ce oni da vide sta i kako , i tako sam ja ostao i bez svojih 20 evra i bez kulera tj. jos se nezna sta ce biti ...
Uzas , tako da svako ko hoce da kupi bilo sta prvo neka vdi sta kupuje pa onda neka daje pare , ako mora 🙂 ali preko neta nikako (tj. prvo pare pa onda roba).
Pozrav !