BodyRemover
Čuven
- Učlanjen(a)
- 29.08.2001
- Poruke
- 652
- Poena
- 619
Problem je sledecci:
Pod windowsima 2k i XP Partition Magic ne funkcionise uopste: posle zadavanja nekakve operacije(format, resize, create partition) komp se restartuje ali kada bi trebao da pocne nesto sljakati 🙂 izbaci poruku "file xmnt 2001 is missing, skiping autocheck" i komp se normalno upalu posle ali u predjasnjem stanju, znaci bez zeljenih promena.
Isti taj PM na Windowsima 98 i millenium radi bez problema. Prvi put ga probavam na NT OS-ovima i nikako ga ne mogu naterati da proradi.
Help needed.
Pozdrav i hvala.
Pod windowsima 2k i XP Partition Magic ne funkcionise uopste: posle zadavanja nekakve operacije(format, resize, create partition) komp se restartuje ali kada bi trebao da pocne nesto sljakati 🙂 izbaci poruku "file xmnt 2001 is missing, skiping autocheck" i komp se normalno upalu posle ali u predjasnjem stanju, znaci bez zeljenih promena.
Isti taj PM na Windowsima 98 i millenium radi bez problema. Prvi put ga probavam na NT OS-ovima i nikako ga ne mogu naterati da proradi.
Help needed.
Pozdrav i hvala.