Šta je novo?

Parkan II & Space Wolves II

nemam pojma igrao sam sat vremena sinoc i bilo je bez pucanja sto je zachudjujuce jer mi je uvek pucalo posle pola sata ili 40 minuta :) i pri tom je radio ctrl+alt+del kombo, nije morao restart kompa

jeste probali onaj Patch 2 koji sam naveo ne German patch?

zachudjujuce da nemaju englesku verziju sajta ama uopste

stvarno zadivljujuce kako su uspeli ovako bagovitu igru da izbace, iako je malte ne nadogradnja prvog dela koji je bio rockstable
 
Poslednja izmena:
@G!!!
Jesam
Meni konstantno zabada kod druge velike bitke sa vanzemaljcima:mad:
Imo sam priliku da igram verziju koja je na nemackom i koja radi ko sat..... samo me malo zeza jezik tako da sam je batalio:wall:
 
Poslednja izmena:
Moguce da je do zvezdanog ista stvar se desavala i sa Titan Questom dok nije izaso patch koji ga uklanja, znaci samo strpljenje....:cigar:

Titan Quest nije imao zvezdanu silu nego sigurni rom, verzija 7 koma nesto. Sto se tice uklanjanja zvezdane sile sa svezdanih vukova 2 putem legalnog patcha, ne racunaj na to, to se nece desiti...
 
Poslednja izmena:
o zvezdana silo ajde mrs odavde ostavi sirote vukove na miru :crash: :wall:
 
ne znam kako moze nemachka verzija da radi kao sato, chitao sam nesto njihove forume i svi su se zalili da je uuuuzasno bagovita i ta verzija, onaj beta patch je kolik ja kapiram neka verzija koju su igrachi napravili

zasto zakucava nemam pojma, ja sam stigao do neke misije gde treba da unistim dve piratske baze i stalno mi je zakucavala prilikom unistenja druge baze, onda sam lepo jedan brod stavio sa strane poslao ove ostale, zumirao onaj brod da ne vidim dotichnu ekspozliju i proslo je sve okej

e sad, sa ovakvim tripovima vishe dodjemo kao beta testeri, tako da je pitanje uzitka u gejmpleju vishe nego diskutabilno
 
Upravo to, ja i dalje ne mogu da predjem drugi okrsaj sa alien-ima...
Necu vise ni da se trudim, cekam da izbace novi patch ako ce to uopste i da pomogne...
 
Meni od sada nije previse pucala. Preso sam prvi okrsaj sa alienima, a kod drugo ide sve ok osim sto oni mene utamane pa i ne mogu da ga predjem
 
Da li igra počinje da biva abnormalno teška kada se pojave Alieni kao i u prvom delu, da znam ima li svrhe nastavljati je ili a™?
 
Ne znam u prvoj nisam stigao da aliena, ova druga grupa je prilicno teska ali ja imam sam dva fightera pa je to mozda zbog toga.
 
gde teshka igra, ja prolazim kao kroz sir, smorno je lagana tek nesto laksha od prvog dela

najbitnije je iskombinovati specijalne moci vashih pilota, sniper, missile salvo itd e da i ima neko od pilota mogucnost da adaptira alien i beserk tehnologjiu pa mozete koristiti i njihovu opremu

igra je mnogo praznija nego prvi deo u kojem si osecao da se desahva nesto u svakom sistemu, ovde na svakom koraku ostaci unistenih brodova i stanica mislim kao da je bila totalna kataklizma, mnogo redjete srecete pirate, trgovachke brodove i slicno...

sporedne misije su i dalje prostog karaktera bez neke dublje pozadine, mada ce neko reci da je ovo skoro pa rpg, sto je malo bzvze

evo sad skupljam za onaj heavy fighter trece generacije ali mnogo je skup :)

steta sto cela igra nije bar malo kompleksnija
 
Poslednja izmena:
igra je ultra kratka, lagana i ponajvishe bagovita

jedva sam zavrshio poslednju bitku (mislim da imam sachuvanih 20ak pozicija zbog nenormalnog sakucavanja igre kada se nadje veci broj jedinica koje eventualno explodiraju), a kraj je vishe nego iznenadno brz, mislim da sam posetio samo 1/3 sistema, chemu sluzi onaj ostatak nemam pojma, mrzelo me da odradim i jednu sporednu misiju jer su dosadne do bola a i bez njih sam nagruvao najjakije brodove i opremu

bash loshe, ali sam se naterao da je zavrshim
 
To o praznom svemiru sam i ja primetio. Da je igra bar upola puna stanica kao sto je recimo X3 bila bi fantasticna
 
Moze neko da mi okaci save, nikako da predjem drugu bitku sa vanzemaljcima.... puca ko ludo
 
a kad e desava ta bitka? u kom sektoru?

moj predlog ti je da kada primetis da ce doci do neke explozije zumiras neki svoj brod do maksimuma, i da cuvas poziciju na svakih minut :|
 
bitka u Sebras sektoru, napokon sam uspeo cuvo sam svakih 30 sekundi:D Jel ovo poslednja misija, kad sam unistio portal samo me izbacilo u main meni...
 
nemam pojma, verovatno nemamo isti zavrshetak, ja sam igrao sa onom korporacijom i proveo sam svo vreme na donjem delu mape, tj dole levo :)
 
Poslednja izmena:
ja sam malo radio za jedne malo za druge i na kraju zavrsio sa piratima:smoke:
 
Vrh Dno