OxyS
Čuven
- Učlanjen(a)
- 07.02.2003
- Poruke
- 274
- Poena
- 619
Posto nisam dobio odgovore u jednom tredu, evo da otvorim moj , pa se nadam da ce te mi pojasniti.
Jel uvek bolje sto vece osvezavanje, odnosno koja je razlika izmedju 85, 100 ili 120 Hz?
Druga stvar, ako recimo, provedem 5 sati igrajuci neku igru sa 60 fps-ova, da li je to isto kao da sam radio u office-u 5 sati sa osvezavanjem od 60 Hz?
Jos nesto , sta bi jedan monitor mora da ima za prijatan rad. Ja nosim naocare i dugo sam radio sa osvezavanjem od 60 Hz, pa razmatram vec dugo vremena koji monitor da uzmem, ali iz vasih postova svakom nesto fali , pa ne znam sta je vise , a sta je manje bitno.
P.S. Jel mogu da se zarade podocnjaci od loseg monitora? 😀
Jel uvek bolje sto vece osvezavanje, odnosno koja je razlika izmedju 85, 100 ili 120 Hz?
Druga stvar, ako recimo, provedem 5 sati igrajuci neku igru sa 60 fps-ova, da li je to isto kao da sam radio u office-u 5 sati sa osvezavanjem od 60 Hz?
Jos nesto , sta bi jedan monitor mora da ima za prijatan rad. Ja nosim naocare i dugo sam radio sa osvezavanjem od 60 Hz, pa razmatram vec dugo vremena koji monitor da uzmem, ali iz vasih postova svakom nesto fali , pa ne znam sta je vise , a sta je manje bitno.
P.S. Jel mogu da se zarade podocnjaci od loseg monitora? 😀