Šta je novo?

Par informacija...

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
Evo brstim najnoviji broj PC gamera (britanskog) pa evo nekih info-a...
Doom 3 : Bozic 2002
Q4 : isto
C&C Renegade: pozlatio se
World Sports Cars : na leto
Warcraft 3 : Bozic 2002
World of Warcraft : jesen 2002
Mafia : zlati se
CMR3 : Bozic 2002
Serafim (moj favorit) : na leto
itd. itd.
P.S. treba da dodje dodatni disk za Ghost Recon. E sad krece tipican Tom Clancy's smor tipa evo diska sa 4-5 misijica pa tako 5-6 komada...:mad:
 
A sta sam ti rekao za DOOM III ? ;)
Politika id-a je da sve igrice koje koriste zadnje iteracije njihove tehnologije moraju izadci posle njihove. Prema tome 98% sam siguran da Q4 izlazi posle novaka 03.
Ne mogu verovati da ce WoWC izaci Pre WCIII.
Poz:wave;
Nedjo
 
Au Warcraft 3 na bozic.Kako su poceli nece on izaci do januara sledece godine.
 
Pardon, permutovao sam WoW i Warcraft 3 !
 
Ljudi, hoce li ove igre spasiti sinking PC GAMING scenu? Mozda jedino to sto PC drzi u Gaming svetu jesu MMORPG i kanter igre... ?
 
tja.. ode cela gaming scena u pm

neverovatno koliko konzole utichu i na pc trendove (nazalost , ja nism bash ljubitelj 'skach itrchi pucaj only' igara)

nema vishe dobrih strategija u pripremi .. nema ni rpgova.. avantura .. pfff... sve neki ultra mega turbo 3d naslovi... blah..
 
G!!! je napisao(la):
tja.. ode cela gaming scena u pm

neverovatno koliko konzole utichu i na pc trendove (nazalost , ja nism bash ljubitelj 'skach itrchi pucaj only' igara)

nema vishe dobrih strategija u pripremi .. nema ni rpgova.. avantura .. pfff... sve neki ultra mega turbo 3d naslovi... blah..

Po meni je to posledica stravicnog mesanja zanrova koje je davno otpocelo...sve se prave neki hibridi, igra koja je pola ovo pola ono pola nesto trece (iako postoje samo 2 polovine :D) i onda se sve to neminovno stapa u jedno : U graphics-only 1st person (eventualno 3rd) polupucackonakaznu igru gde je bitno samo da kretanje ima neki prizvuk realnog...mada naravno tu postoje razni derivati i varijacije na temu ali...:(
Strategije unistise em plagijati em oni koji su od strategija pravili (samo) takticke nakaze medju kojima da ne gresim dusu ima fenomenalnih stvari ali 99% su pravi krsevi....I to od strategija sto postoji opstaje zahvaljujuci imenu tj. prethodnim nastavcima...:(
 
Nazad
Vrh Dno