Šta je novo?

Panasonic TX-P42G10E

  • Začetnik teme Začetnik teme JoKa
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

JoKa

Čuven
Učlanjen(a)
16.09.2002
Poruke
628
Poena
645
Jos od kraja prosle godine bezuspesno pokusavam da nadjem ovu plazmu? Da li postoji jos neki 42" model sa Full-HD NeoPDP?
 
Damn! Taman sam se utešio da ću uštedeti neke pare pošto G10 nigde ne videh još od nove godine... :d Još ako bi bio i neki MKV plejer integrisan...
 
Poslednja izmena:
Meni nije bas najasnije koja je tacno svrha LAN porta da li preko njega moze da se umrezi TV sa racunarom i da onda tako pusta video? Koji formati? Ili sluzi samo za Internet? Da li i Wireless LAN Adaptor ima istu svrhu? U svakom slucaju prilicno zanimljiv model.
 
Nazad
Vrh Dno