Šta je novo?

Pametni satovi sa Aliexpressa

Dao sam Zeblaze GTR 3 rođaki, instalirali FitCloud Pro aplikaciju na njen Huawei P30 Lite i sve radi samo sat ne pokazuje ime pozivaoca, pokazuje broj, ali ne i ime. Kod mene dok je bio "povezan" na Motorolu G84 je normalno pokazivao.
U čemu može biti problem?
 
Poslednja izmena:
Koliko sam sinoć video sve dozvole su date aplikaciji, a i u samom telefonu. Danas ću sva podešavanja uporediti na mom Vibe 7 Pro i njenom GTR 3 Pro, kao i podešavanja u samoj FitCloud Pro aplikaciji kod nje i kod mene.
 
Probaj pre toga jednom da resetujes telefon
 
Evo danas proradilo bez bilo čije intervencije, verovatno je trebalo neko vreme da prođe da bi se kontakti sinhronizovali sa satom.
 
Pomoć, drugar zeznuo kabal za punjenje od Colmi M42. Na Aliju ne mogu da nađem baš kabal za njega. Paše li od nekog drugog modela?
 
Jel poručivao neko narukvice za Zeblaze Vibe7 Pro? Jel kod njega 22mm narukvica , pošto mi na njihovom sajtu malo zbunjujuće piše Width: 22 mm, compatible with standard 20 mm quick-release watch bands
 
Verovatno su mislili da pored standardne od 22m može i uža koje je 20mm.
 
Kakav je zeblaze gts 3 pro? I imate li neki pouzdan link sa aliexpresa?
 
@blue
Na aliju se ništa ne nalazi, kupuje se. :ROFLMAO:
Kablova koliko hoćeš, ako ne znaš da izmeriš razmak izmedju magneta i razmak izmedju pinova onda pravac ColMi official store i biraš po modelu sata i normalno odrešiš kesu Kabal za punjenje a ako si vičan merenju uzmeš univerzalni kabal i kupiš za 1/3 cene Univerzalni kabal. Ovaj univerzalni sam skinuo na brzaka a ima ih gomila pa biraj.
 
Da li ti zeblaze modeli izgledaju jeftino uzivo ili ne?
 
Koji je po vama najbolji Zeblaze ?
 
Ja se tek dva dana družim sa satom i za sad više od očekivanog. Bio sam skeptik za BT telefoniranje, ali sam prijatno iznenadjen.
Jedino mi smeta što ne dobijam obaveštenje za gmail, ne znam zašto kad je uključen mail za notifikaciju. I da promeniću narukvicu.
 
GTR 3 Pro spreda izgleda isto kao i moj Amazfit GTR2e, okvir deluje jeftinije ali u crnoj boji mislim da se ne bi poznavalo.

Bas gledam da li da uzmem jedan za sebe upravo.
 
Ma za te pare i više nego dobri satovi
 

Prilozi

  • IMG20240423232501.jpg
    IMG20240423232501.jpg
    108.3 KB · Pregleda: 51
  • IMG20240422191748.jpg
    IMG20240422191748.jpg
    139.5 KB · Pregleda: 51
  • IMG20240422193107.jpg
    IMG20240422193107.jpg
    127.4 KB · Pregleda: 54
  • IMG20240422190331.jpg
    IMG20240422190331.jpg
    132.8 KB · Pregleda: 59
Ja se tek dva dana družim sa satom i za sad više od očekivanog. Bio sam skeptik za BT telefoniranje, ali sam prijatno iznenadjen.
Jedino mi smeta što ne dobijam obaveštenje za gmail, ne znam zašto kad je uključen mail za notifikaciju. I da promeniću narukvicu.
Sad proverio -Zena dobija notifikaciju za Gmail.
 
Ne znam zašto neće, sve ostalo fercera normalno :)
 
Можда ти је у подешавањима штиклиран мејл (шток апп) а не гмејл...
 
Nazad
Vrh Dno