upaljim compjuter normalno ,ostavim ga ide za 30 minuta ide na stand by ,kad hocu opet da radim na njega vrtim misa da se vrati iz stand bya nista blokiran ugasim na dugmu upalim nece a vidim tada ventilator od graficke karte nece da se okrece jedino ventilator od procesora on radi sta moze da bude to nemam pojma ,vadim buckup baterju posle se rezetuje CMOS e tada pali i normalno radi dok ne ide opet na sleep mode
hvala....
hvala....