Šta je novo?

p0m0c d1recTx . . .

  • Začetnik teme Začetnik teme stanke
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

stanke

Čuven
Učlanjen(a)
31.01.2002
Poruke
463
Poena
619
kako uninstalirati DirectX9,zelim da vratim 8.1 da bih mogao da pokrenem 3d mark 2001SE . . . 😳 😳 😳
 
Imas directx unistaller udri na google pa ces naci nesto. Sad sve to radis na tvoju odgovornost nebi me zacudilo da zdrljas sistem .Aj sa srecom pa postuj rezultat.
 
ajd nek mi neko drndne link posto ga nisam nasao preko google. . .
 
Probaj ovo:
DirectX Eradicator 1.09 Beta (Free Directx 2-9 Uninstaller)
http://www.freewebs.com/firecat/preview/dxe109b1.zip
 
stanke je napisao(la):
kako uninstalirati DirectX9,zelim da vratim 8.1 da bih mogao da pokrenem 3d mark 2001SE . . . 😳 😳 😳

Nadji samo patch za build 330 3dmarka2001se, pa ces moci da ga pokrenes.

Pozdrav 😉
 
Nazad
Vrh Dno