Šta je novo?

Laptop ozbiljna zver (Xeon + 128GB RAM)

Koji laptop kupiti?

djuka54

Zapažen
Učlanjen(a)
22.06.2022
Poruke
1
Poena
11
Pozdrav ljudi imam jednu molbu da mi pomognete posto imam jednu veliku dilemu , nikada kod vas nisam video da ste testirali neku ozbiljnu zverku poput ove koju vam saljem u linku , lenovo thinkpad sa xeon procesorom 128 giga rama, quadro 16 giga grafikom itd . Moje pitanje je , po vama sta je bolje uzeti za npr premijer program m1 max i mac ili ovaj model lenovo sto vam saljem u linku ps to je p17 gen 2 sa svim najjacim specifikacijama https://www.lenovo.com/ca/en/p/lapt...%2Fwww.google.com%2F&visibleDatas=1040:128 GB
 
Pazi, ovaj thinkpad je odlicna masina...ali racunaj da radi sa ful performansama samo kada je na punjacu, i pretpostavljam da je punjac sam tezak 1kg, a laptop oko 3.5kg, znaci ako ga nosis negde, moras uvek da nosis punjac, kako bi dobio dobre performanse, bice preko 2kg tezi u odnosu na macbook, baterija traje mnogo krace, ima losiji ekran, itd...iskreno, mislim da kombinacija Macbook Pro sa M1 Pro i Final Cut radi odlicno...tako da ovakav laptop jedino moze dobro da se koristi, ako se ne iznosi iz kuce i ako je uvek na punjacu...ako ne bi final cut, nego Premiere, onda bi trebalo da je ovaj thinkpad bolji,...ali sta znam...macbook je laksi, dovoljno mocan za video editovanje, ima bolji ekran, bolju izradu, bolju bateriju... :)
 
Nazad
Vrh Dno