Šta je novo?

Over-Ear slusalice za sport sa NC

Marmil

Poštovan
Učlanjen(a)
26.01.2023
Poruke
283
Poena
55
Nikada nisam koristio Over-Ear slusalice osim gejmerskih, pa mi je palo na pamet da ih mozda pazarim za treninge u teretani i uopste za svakodnevnu upotrebu.
Ono sto me je oduvek zanimalo i sada me odbija je koliko su prakticne takve sluske za nosenje u teretani i koliko se vise ‘znoji’ u njima?
Jurio bih neke sto manjih dimenzija, sa NC u cenovnom rangu izmedju 100 do max 150€, postoji li tako nesto i koje brendove bih mogao da gledam?
Imao sam prethodno dobra iskustva sa Anker Soundcore linijom pa bih mozda opet nesto od njih uzimao.
Mogu da gledam i Amazon, Ebay itd.
 
Više ćeš se znojiti, imaš "težinu" na glavi. Iako je mala, opterećenje je. Glava treba da bude slobodna, bez obzira da li radiš front squat, military press ili bench press. hsv.stoned je lepo preporučio. Neke TWS bubice i miran si. :)

Savetujem iz iskustva, kao neko ko diže tegove dugo godina.

@hsv.stoned: Šteta što Jabra nemaju aptX. Prilično koštaju da bi imale samo SBC i AAC. Za malko više novca može da kupi Sony WF-1000XM4, vidim da imaju nove za 180 eura na KP. Imaju LDAC i daleeeko bolji zvuk. Tako da može da ih koristi i van gyma.
 
Ubedili ste me onda, a i sam sam negde pretpostavljao. Jedina prednost za mene over-ear sluski bi bila sto nisu toliko stetne za sluh koliko bubice koje idu direktno u kanal, zato sam izmedju ostalog i razmisljao o njima.
Ove sennheiser sport iz prvog linka koje @hsv.stoned postavio mi deluju ok, jedino sto nemaju anc a to mi je prilicno potrebno.
Zapravo, jurim vise neke jack of all trades sluske nego za sport i trening.
Mislim da cu na kraju ici na ove:
a40
 
Nazad
Vrh Dno