Aleksandar
Čuven
- Učlanjen(a)
- 22.04.2000
- Poruke
- 1,422
- Poena
- 650
Outlook se bas siledzijski ponasa. Nikako ne da Outlook Express-u da mi bude default email client.
Iskljucio sam u Outlooku checkbox da je default klijent, a to uradio za OE (i to bar 20 puta). Ali se opet za svaki klik na email u IE-u zove Outlook 🙁.
Outlook NE volim i necu da pisem postu u njemu, a ne mogu da ga deinstaliram jer treba mojoj zeni (kontakti i kalendar).
Ima li nacina (kroz registry hack?) da se natera OS da koristi opet OE za mail?
BTW, OS je Windows XP, a Office (i Outlook) Office XP.
Iskljucio sam u Outlooku checkbox da je default klijent, a to uradio za OE (i to bar 20 puta). Ali se opet za svaki klik na email u IE-u zove Outlook 🙁.
Outlook NE volim i necu da pisem postu u njemu, a ne mogu da ga deinstaliram jer treba mojoj zeni (kontakti i kalendar).
Ima li nacina (kroz registry hack?) da se natera OS da koristi opet OE za mail?
BTW, OS je Windows XP, a Office (i Outlook) Office XP.