Šta je novo?

Outlook ne da OE-u da bude default mail?!

Aleksandar

Čuven
Učlanjen(a)
22.04.2000
Poruke
1,422
Poena
650
Outlook se bas siledzijski ponasa. Nikako ne da Outlook Express-u da mi bude default email client.

Iskljucio sam u Outlooku checkbox da je default klijent, a to uradio za OE (i to bar 20 puta). Ali se opet za svaki klik na email u IE-u zove Outlook 🙁.

Outlook NE volim i necu da pisem postu u njemu, a ne mogu da ga deinstaliram jer treba mojoj zeni (kontakti i kalendar).

Ima li nacina (kroz registry hack?) da se natera OS da koristi opet OE za mail?
BTW, OS je Windows XP, a Office (i Outlook) Office XP.
 
Proveri šta je postavljeno i Internet Options. U IE Tools/Internet Options/Programs pod E-Mail.
 
Laki Strajk je napisao(la):
Proveri šta je postavljeno i Internet Options. U IE Tools/Internet Options/Programs pod E-Mail.

Proverio sam, za news nudi oba - i OE i Outlook, ali za mail nudi samo Outlook.
Ako se u OE klikne na "make default", slozi se on sa tim, ali na zalost, ne uradi bas nista po tom pitanju.
 
Nazad
Vrh Dno