Šta je novo?

Outlok EKspres HELP!!

Conspirator

Čuven
Učlanjen(a)
09.09.2002
Poruke
3
Poena
601
Kada dobijem neku postu sa atacmentom ,ne mogu nigde da je snimim ni da otvorim atach,Jel postoji neko podesavanje .Pomagajte!!

OS xpsp1 IE6
 
Nazad
Vrh Dno