Šta je novo?

Otpornici i diode... gde?

  • Začetnik teme Začetnik teme Diablo
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Diablo

Čuven
Učlanjen(a)
29.11.2003
Poruke
1,992
Poena
650
Znam za radio klub, ali ja bih nesto blize meni (novi beograd).
Suvise je vruce da prelazim reku 🙂
 
Ili konkretno ako neko ima da mi proda otpornike od 620 i 270(280) Ohm i jednu jaku diodu bilo bi lepo. Samo to mi treba. Jos ako mu se u fioci zadesi jedan Sunon fan 60mm... fenomenalno. 🙂
 
Ukoliko ne bi da izadjes iz kuce najbolje je zovi Radio Klub i naruci - stici ce ti postom !
 
Pogledaj kod Japan elektronik, Pariske komune 59, tel 699-388.
Ovo mi je neka stara vizitka, valjda je i dalje taj telefon.
 
Da stvarno, ovih dana je bila strahovita vrucina 😀
 
Nabavio sve sto mi treba. Ova fora sa narucivanjem od radiokluba je super! Nisam znao da moze. Ustedi mi i novac i vreme.

Japan elektronik sam zvao u subotu i niko se nije javljao.

Hvala svima!

P.S. Ma meni je uvek vruce 🙂
 
Nazad
Vrh Dno