Šta je novo?

(OSTALO) Virtuelna Srbija Youtube Serijal

GameSwitch

Poštovan
Učlanjen(a)
23.12.2016
Poruke
42
Poena
55
Pozdrav svima!

Poceli smo sa radom na projektu "Virtuelna Srbija",
u pitanju je Youtube serijal u kojem cemo obradjivati sve video igre u kojima se pominje Srbija.
Ukoliko imate prilike pogledajte prve 2 epizode, zanima me konkretno vase misljenje,
da li imate nekih predloga, kritika, pohvala?
Ukoliko vam se svidja nas projekat, podrzite nas i pretplatite se na nas kanal. Hvala!

Epizoda 1: Ace Combat, Hitman Absolution, Act of Agression, Uncharted 2


Epizoda 2: Watch Dogs 2, Battlefield 3, Half-Life 2
 
Izašla je i treća epizoda!

u ovoj epizodi vam predstavljamo igre Command & Conquer, The order 1886 i Battlefield 3/4.

 
Pa poenta ovakvih tema je da te na silu odvuce na njegov youtube kanal da bi covek imao sto vise pregleda. Nema sta drugo.
 
Pa poenta ovakvih tema je da te na silu odvuce na njegov youtube kanal da bi covek imao sto vise pregleda. Nema sta drugo.

Ne znam kako te to na silu odvuce na njihov kanal? Ko zeli nek pogleda i kome se svidi moze da nas podrzi tako sto ce se pretplatiti ili ne mora.
 
Pa poenta ovakvih tema je da te na silu odvuce na njegov youtube kanal da bi covek imao sto vise pregleda. Nema sta drugo.

Dragance, kapiram ja te youtube zavrzlame ;) nego, nije mi jasno sta ljude inspirise da prave tako nesto, i jos se zatrpava forum sa tim crap-om :S:

Da neko napravi kanal, sa svim igrama koje su napravili srpski autori to mogu da razumem.
 
Poslednja izmena:
Dragance, kapiram ja te youtube zavrzlame ;) nego, nije mi jasno sta ljude inspirise da prave tako nesto, i jos se zatrpava forum sa tim crap-om :S:

Da neko napravi kanal, sa svim igrama koje su napravili srpski autori to mogu da razumem.

Pa sta mislis, koliko ima igrica koje su napravili srpski autori? Za pravljenje ovog video klipa od 3 minuta, ulozeno je 4-5 sati posla da bi ga ti nazvao "crapom". Ovaj video je cisto informativnog sadrzaja, nemam nikakve prihode od toga, niti cu imati u skorije vreme. Pusti ljude koje interesuje da vide ovo. Admin ce obrisati post ako je prekrseno neko pravilo, a ti bolje smanji taj hejt ili ga usmeri na neku drugu stranu.
 
Pa sta mislis, koliko ima igrica koje su napravili srpski autori?

To je to :)

...nemam nista protiv youtubera ... stavise, moj sin ih obozava, pored njega i vidim kakva je scena.
Ako vec, kao sto i sam kazes, "video informativnog kakraktera", budi originalan i sigurno ce neko primetiti/ pa lupi follw/like ...postovao si na forumu koji je stariji i od samog youtube :d
 
To je to :)

...nemam nista protiv youtubera ... stavise, moj sin ih obozava, pored njega i vidim kakva je scena.
Ako vec, kao sto i sam kazes, "video informativnog kakraktera", budi originalan i sigurno ce neko primetiti/ pa lupi follw/like ...postovao si na forumu koji je stariji i od samog youtube :d

Ukoliko si nekad imao youtube kanal, a verovatno nisi cim tako govoris, ne postoji to budi originalan i neko ce primetiti (zbog prevelike konkurencije)... Ja ne razumem zasto te ovaj sadrzaj vredja da postavljas ovakve komentare, a sin ti verovatno gleda mudju i serbiana (takva je youtube scena). Ovakvim postovima samo utices na to da ljudi bez gledanja video sadrzaja lupe dislajk i naprosto izadju. Kao sto si video u prethodnim komentarima, ima ljudi koje ovo interesuje i koji su spremni da pruze podrsku. Umesto tog nerazumnog hejta, prihvaticu bilo koje zamerke / predloge u pogledu video sadrzaja. :)
 
Poslednja izmena:
Moja ćera ne gleda Mudju i Serbiana, ali zato pravi neke strane vlogere.. i neki dan me iscimala da joj napravim klip...



Tesko je biti originalan na tjubu, a i problem u ovoj mučnoj državi je recimo što ne mogu dobiti veći upload od 2mbps, tako da ništa od strimovanja što je znatno bolja opcija nego sami klipovi..


A što se tiče našeg podnevlja za sticanje nekog "ugleda" u bilo čemu na netu, recimo da to opišem ovako:

Još u vreme igranja Bad Company 2, pravio sam neke klipove koji su imali šta da prikažu realno, solidne montaže, dobar gameplay, čak beše jedan klip sa preko 10000 pregleda. Na navedenom klipu 82 likes, i 12 dislikes od kojih su 10 dislikes - from Serbia.

Mislim da to govori sve.
 
Poslednja izmena:
Moja ćera ne gleda Mudju i Serbiana, ali zato pravi neke strane vlogere.. i neki dan me iscimala da joj napravim klip...



Tesko je biti originalan na tjubu, a i problem u ovoj mučnoj državi je recimo što ne mogu dobiti veći upload od 2mbps, tako da ništa od strimovanja što je znatno bolja opcija nego sami klipovi..


Super je video, dobra montaza, svidja mi se. :)
u pravu si, ja bih najradije streamovao... Medjutim, net u nasoj drzavi...
 
Moze se streamovati..ali pitanje je gde. Verovatno iskljucivo u Bg-u, Kg-u i na jos nekim mestima gde se preko vezice osim brzina koje idu do 5mbita, poradilo i na mrezi tj cvoristu. Ja sam imao 150/5 pa mi propao stream biznis zbog katastrofalnog protoka u raznim terminima. Za nas jedino youtube, i to sa kupljenim reklamama i pregledama ko sto radi 99% dok se pogura i predje preko tog "minusa". krastavac.
 
Moze se streamovati..ali pitanje je gde. Verovatno iskljucivo u Bg-u, Kg-u i na jos nekim mestima gde se preko vezice osim brzina koje idu do 5mbita, poradilo i na mrezi tj cvoristu. Ja sam imao 150/5 pa mi propao stream biznis zbog katastrofalnog protoka u raznim terminima. Za nas jedino youtube, i to sa kupljenim reklamama i pregledama ko sto radi 99% dok se pogura i predje preko tog "minusa". krastavac.

+1
 
Moja ćera ne gleda Mudju i Serbiana, ali zato pravi neke strane vlogere.. i neki dan me iscimala da joj napravim klip...



Tesko je biti originalan na tjubu, a i problem u ovoj mučnoj državi je recimo što ne mogu dobiti veći upload od 2mbps, tako da ništa od strimovanja što je znatno bolja opcija nego sami klipovi..


A što se tiče našeg podnevlja za sticanje nekog "ugleda" u bilo čemu na netu, recimo da to opišem ovako:

Još u vreme igranja Bad Company 2, pravio sam neke klipove koji su imali šta da prikažu realno, solidne montaže, dobar gameplay, čak beše jedan klip sa preko 10000 pregleda. Na navedenom klipu 82 likes, i 12 dislikes od kojih su 10 dislikes - from Serbia.

Mislim da to govori sve.


Za brata big like :D Covece ozbiljan covek nema sta :D

A druga stvar to je vec sve vidjeno ovde kod nas na forumu. Ne znam kako se niko do sad nije toga setio al vec su kaceni slicni klipovi od drugog clana

https://forum.benchmark.rs/showthre...ama-Mini-serija&highlight=Srbija+video+igrama

Tako da nista novo..
 
Poslednja izmena:
Za brata big like :D Covece ozbiljan covek nema sta :D

A druga stvar to je vec sve vidjeno ovde kod nas na forumu. Ne znam kako se niko do sad nije toga setio al vec su kaceni slicni klipovi od drugog clana

https://forum.benchmark.rs/showthre...ama-Mini-serija&highlight=Srbija+video+igrama

Tako da nista novo..
Jeste, ako podrazumevas epizode od minut koje su kacene, na svaka 3-4 meseca sa prosecnom montazom. Pored toga sto su prvi krenuli da izbacuju to i sto su razvukli na 10 epizoda od po 1 minut, nisu ni stigli da obrade vecinu igara (A posto su zadnji video izbacili pre 7-8 meseci, izgleda da su odustali).
Mi se trudimo da to bude duze, da bude malo bolje prezentovano i obradili smo dosta igara koje oni nisu ni pomenuli.
 
Poslednja izmena:
@2SaiNt4U
Odlican klip.Upravo sam shvatio da nemam pojma da pricam engleski,a mislio sam da znam.:DDa sam slucajno naisao na ovaj video mislio bih da gledam neki strani kanal.Jako dobar engleski za njene godine!
 
Odošmo malo off, ali to je zato što je dete izlagano stranom jeziku od početka. I tada je to i najvažnije, da se razvije sluh. Čak nije ni problem više jezika pogotovo ako se izaberu srodni jezici.
 
Moja ćera ne gleda Mudju i Serbiana, ali zato pravi neke strane vlogere.. i neki dan me iscimala da joj napravim klip...



Tesko je biti originalan na tjubu, a i problem u ovoj mučnoj državi je recimo što ne mogu dobiti veći upload od 2mbps, tako da ništa od strimovanja što je znatno bolja opcija nego sami klipovi..


A što se tiče našeg podnevlja za sticanje nekog "ugleda" u bilo čemu na netu, recimo da to opišem ovako:

Još u vreme igranja Bad Company 2, pravio sam neke klipove koji su imali šta da prikažu realno, solidne montaže, dobar gameplay, čak beše jedan klip sa preko 10000 pregleda. Na navedenom klipu 82 likes, i 12 dislikes od kojih su 10 dislikes - from Serbia.

Mislim da to govori sve.


Reci mi jel to muzika iz onog poljskog crtaca Pat i Mat?
 
@perafilozof
U potpunosti se slazem.Dok si dete to daleko lakse naucis i prihvatis nego kasnije.Mada ti verovatno pricas(pises) iz iskustva.Dok sam gledao tvoje klipove,odusevio sam se kako pricas,kao da ti je to maternji jezik.
 
@perafilozof
U potpunosti se slazem.Dok si dete to daleko lakse naucis i prihvatis nego kasnije.Mada ti verovatno pricas(pises) iz iskustva.Dok sam gledao tvoje klipove,odusevio sam se kako pricas,kao da ti je to maternji jezik.

Da, iz iskustva. Takođe, velika je razlika između: naučio kao mali i tu stao, spram, naučio kao mali i onda vežbao godinama i hiljadama sati. Stojim iza toga da se govor razvija kao mali ali, bez konstantne vežbe to nije dovoljno. Ko god da pusti neki moj video iz 2011. a onda odmah jedan iz 2016. može da čuje koliku razliku pravi vežba.

Dosta off od mene, moderatori se već sigurno ljute.
 
@UmPahPah

jeste, Pat i Mat :D ("A je to")


Btw, ima dosta tu oko vezbe kad ucis neki jezik naravno, ali recimo ćera je od malena tako sama vezla neke jezike, što imaginarne, što engleski koji često priča sama sa igračkama dok se zabavlja.. a prati nekoliko Vloggera i tu upija.
Iskreno, ima i odličan Britanski akcenat kad hoće...

A nikad je nisam slao na neke časove engleskog ili slično, samo što uči u školi od prvog razreda..
 
Poslednja izmena:
Izašla je četvrta epizoda!

EP.4: GTA 4, Killzone Shadow fall i Deus Ex: Human Revolution

 
Izasla je i poslednja epizoda naseg serijala.

Ep.5: Battlefield 2142, Killzone Mercenary & Assassins Creed

 
Nazad
Vrh Dno