jonesba
Slavan
- Učlanjen(a)
- 01.01.2007
- Poruke
- 485
- Poena
- 320
Pozdrav ljudi.Delovala mi je kao zanimljiva opcija ovaj Orion Telekom 3g NET...za razliku od konkurencije imaju FLAT rate za skoro istu cenu...ALI ALI ALI
Uzeo sam od druga i testirao...Torrent ne radi preko Orion Telekom 3g NET-a!!!
E sad mene zanima kako mogu tako nesto da reklamiraju tipa neograniceni ste,(osim limita protoka na 1mbit) a ono pola svari banovano...
Inace Telenor (koji imam od firme) torrente srce samo tako 🙂
Znaci testirani istovremeno tj jedan posle drugog.
Pitanje da li oni mogu da bannuju torrente preko njihovog ISP-a???
Uzeo sam od druga i testirao...Torrent ne radi preko Orion Telekom 3g NET-a!!!
E sad mene zanima kako mogu tako nesto da reklamiraju tipa neograniceni ste,(osim limita protoka na 1mbit) a ono pola svari banovano...
Inace Telenor (koji imam od firme) torrente srce samo tako 🙂
Znaci testirani istovremeno tj jedan posle drugog.
Pitanje da li oni mogu da bannuju torrente preko njihovog ISP-a???