Šta je novo?

Original igre

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
Evo cisto da vam kazem ako je neko zainteresovan da to uopste uzima da sam bio pre neki dan u onom novom stranom trznom centru sto je na Novom Beogradu i da tamo imate svasta od igara, naravno original, ali i razne starije stvari po povoljnim cenama. Izbor i nije neki ali Boze moj. Imate recimo UT2003, ali i Quake 2 sa svim mission packovima (3-4 cini mi se) za nekih 600-700 dinara. A takodje i M.A.X.2, tj. Mechanized Assault and Xploration 2, jednu od mojih omiljenih stvarcica koje nisam uspeo da predjem svojevremeno :( i najozbiljnije se razmisljam da je uzmem
 
U nasim uslovima, kupovati original naslove ima smisla jedino kada je, npr, igra zakljucana na online igranje ako je piratska.... Ili ako zelis da doprineses razvoju igara hehehe :D
 
OptiPlex je napisao(la):
Evo cisto da vam kazem ako je neko zainteresovan da to uopste uzima da sam bio pre neki dan u onom novom stranom trznom centru sto je na Novom Beogradu i da tamo imate svasta od igara, naravno original, ali i razne starije stvari po povoljnim cenama. Izbor i nije neki ali Boze moj. Imate recimo UT2003, ali i Quake 2 sa svim mission packovima (3-4 cini mi se) za nekih 600-700 dinara. A takodje i M.A.X.2, tj. Mechanized Assault and Xploration 2, jednu od mojih omiljenih stvarcica koje nisam uspeo da predjem svojevremeno :( i najozbiljnije se razmisljam da je uzmem

Gde se te igre nalaze?!? Ala sam se istripovao, pošto radim za njih, uvek kada dođem odem gore da kupim neku muziku, ali nigde nisam našao igre :(
Jel' mi možeš otprilike reći gde se to nalazi, mislim na igre :D

Hvala unapred,
Cineman
 
Re: Re: Original igre

Cineman je napisao(la):
Gde se te igre nalaze?!? Ala sam se istripovao, pošto radim za njih, uvek kada dođem odem gore da kupim neku muziku, ali nigde nisam našao igre :(
Jel' mi možeš otprilike reći gde se to nalazi, mislim na igre :D
Kad uđeš u hipermarket odmah levo u ćošku, između praznih video kaseta i miševa... tačno preko puta muzike.
 
Ji 4Tze je napisao(la):
pa ima originala i u plato-u
Znam da ih ima, ali pošto već radim sa Mercatorom, onda mi je mnogo lakše. A ja koliko znam u Platou nema originalnih Audio diskova, dok kod ovih ima. :D

Pozdrav...
 
Nazad
Vrh Dno