Šta je novo?

Opticki uredjai TEAC, LG

  • Začetnik teme Začetnik teme luka-d
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

luka-d

Slavan
Učlanjen(a)
28.12.2004
Poruke
749
Poena
319
Imam neke CD i CD-RW uredjaje od njih neki rade anekei se cudno ponasaju pa me interesuje da li mogu da se poprave ili koliko moze da se uzme za njih a oni su sledeci:
1.LG 52X cd citac
2.TEAC 52X cd citac
3.TEAC 40X cd rezac PRAVI sa 8MB kesa
Ova prva dva rade odlicno, ali ovaj rezac neso se cudno ponasa kada recimohocu da narezem nesto ubacim disk i samo ga za tren zavrti i stane pa onda moram sto puta da otvorim i zatvorim rom dok ga ne ubode i onda ga nareze. POMOC ILI PROCENA. Hvala :banana:
 
Nazad
Vrh Dno