Šta je novo?

opet sam zabrljao

chowa

Čuven
Učlanjen(a)
26.01.2003
Poruke
270
Poena
619
vec sam imao jednu temu nize , i EM2000 mi je dao odgovo i pomogao ,



opet sam sa nekim programom sje..... komp , npr Task menager is disabled by administrator ,
onda nevidim particije , nemam Turn of opciju samo switch user , diseblovan control panel itd .....

napominjem da sam single user compa i da ima samo jedan user , znaci nista administrator itd ,samo mi je ovaj j... program sve disable - ovao

GDJE su mi te opcije da udjem i da vratim kako je sve bilo , ili ono sto mi treba , ili moram dizati sistem iz pocetka
 
Najbolje je tako..instaliraj ponovo sistem (to je sa svim programima max 40ak minuta) pa onda lepo razmisli šta ćeš da instaliraš.Ovako ćeš da se iscimaš dok nađeš u čemu je fora.I sledeći put nastavi istu temu,ne moraš da otvaraš novu kad je slična stvar u pitanju a i istom čoveku se dešava tj. tebi.Pozz
 
btw, lepo je što tražiš pomoć, a čak i ne kažeš kojim si programom to sje... komp!
 
@chowa: koristis li ti ikakvu zastitu, posto su to simptomi djelovanja nekog malware-a?
 
Loguj se kao administrator ili sa pravima administracije, stavljena ti je neka polisa koliko vidim.
 
ma bre reinstall,pa lepo neku zaštitu...što da se zeza oko desktop mašine,nije to bre umreženi office...a i onako ne zna čovek dovoljno da bi butao sad po windows-u..ne zezam se.
 
Pa pretpostavljam da ume da se loguje kao adm. to je sve sto treba da zna....Daj nam reci lepo koji je program prvo.
 
vrlo je moguće da se loguje kao guest
 
Vrh Dno