Šta je novo?

Online narucivanje 150inca platna - da li je realno?

metallac

Cenjen
Učlanjen(a)
19.06.2011
Poruke
8
Poena
151
Planiram da narucim platno za projektor sa Amazon UKa od 150 inca, paket ima sirinu preko 3.5 metara. Koliko je realno da carina tako nesto uopste i pusti da prodje, i da se to dostavi nasom postom, sobzirom na gabarite paketa? Da li vredi pokusavati uopste?
https://www.amazon.co.uk/150-16-mot...r=8-8&keywords=projector+screen+150+inch+16+9
malene se isto prodaje i preko aliexpressa, kapiram da je isto i u pitanju, jefinije je nekih 50 evrica, ali mi Amazon UK uliva mnogo vise poverenja, ako ni zbog cega drugog onda zbog povracaja novca, tako da bi pre preko njih nego preko kineza, plus citam da su ljudi imali problema sa Aliexpressom..
ps ako je realno i ako bi proslo, koliko bi carina lupila preko ovih 300 funti?
 
nije tebi problem carina nego kako ti misliš da to dodje do srbije? Pošta to neće prihvatiti a kurirske službe će nekoga da oderu za toliki paket
 
nemojte da se zavaravate da je pouzdanije kupiti preko amazona ili ebay.... sve je to ista roba koja se prodaje na aliexpressu, a prodavci ili rade uvoz pa preprodaju ili rade dropshipping

aliexpress vraca novac ako ne dobijes robu provereno, cak i ako se prodavac buni, samo ides na escalate dispute
 
Sto se tice originala sigurnije je kupiti na ebayu, na aliju imaju samo original kineske stvari... A ovako krupne stvari se ne isplati kupovati iz inostranstva jer je dostava skuplja od proizvoda (verovatno i ne salju za Srbiju)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Planiram da narucim platno za projektor sa Amazon UKa od 150 inca, paket ima sirinu preko 3.5 metara. Koliko je realno da carina tako nesto uopste i pusti da prodje, i da se to dostavi nasom postom, sobzirom na gabarite paketa? Da li vredi pokusavati uopste?
https://www.amazon.co.uk/150-16-mot...r=8-8&keywords=projector+screen+150+inch+16+9
malene se isto prodaje i preko aliexpressa, kapiram da je isto i u pitanju, jefinije je nekih 50 evrica, ali mi Amazon UK uliva mnogo vise poverenja, ako ni zbog cega drugog onda zbog povracaja novca, tako da bi pre preko njih nego preko kineza, plus citam da su ljudi imali problema sa Aliexpressom..
ps ako je realno i ako bi proslo, koliko bi carina lupila preko ovih 300 funti?

Prodavac ne salje u srbiju. A i ocena proizvoda je vise nego skromna. Kec. Ne znam za te fore oko slanja ako prodavac ne salje, mozda ima caka na amazonu, ali ja to ne bih uzimao.
 
Nazad
Vrh Dno