Šta je novo?

Oneplus Nord 2

Kada je izašao koštao je oko 50k u zvaničnoj prodaji.
 
Sto je mnogo, mnogo je. Ali tada, u sept. nisi na kp mogao da nadjes ispod 310e. A tih 33.000 u radnji, obicnoj, ne onoj trange frange, je izlazilo oko 280e. Sa sve garancijom, normalno.
 
Ja sam mozda retka ptica ali meni ovo potpuno odgovara.
Ne volim ceste i velike updejte. Ni na Windowsu (koristim LTSC verzije godinama) a bogami ni na telefonu.
Retko kada se dobijaju revolucionarne promene bez kojih se ne moze u narednih nekoliko godina.
 
Malo priče o beta OS13, i odprilike u maju, junu biće stabilna verzija.

 
Pozdrav dobri ljudi ,gde kupujete opremu za nord2t? My.....ph... mi nemojte spominjati
 
Jel se dešava nekom da u toku noći prazni bateriju 25-30 % ili su to ispeglali sa update
 
Izmedju 30-60 dana moze da putuje posiljka. Kada pise free shipping to znaci nema dodatnih troskova. Troskove dostave placaju oni, ti jedino sto pored cene koju platis mozes da ocekujes da te nasa carina osisa, otvaranje paketa i ponovo pakovanje, pdv i da ocarine paket. Mada moze da se desi da prodjes carinu bez dodatnih troskova.
 
Za koliko vremena stigne nakon poručivanja? Kada je free shipping nema poštarine? Nisam nikad poručio sa alija, koliko izađu ukupni troškovi dostave?
Da ne idemo mnogo u off, gledaj Aliexpress Standard Shipping, uglavnom ide preko Singapura i stiže za 10-15 dana, a u većini slučajeva je besplatna isporuka. Manji predmeti najčešće prolaze bez dažbina.
 
Da ne idemo mnogo u off, gledaj Aliexpress Standard Shipping, uglavnom ide preko Singapura i stiže za 10-15 dana, a u većini slučajeva je besplatna isporuka. Manji predmeti najčešće prolaze bez dažbina.
Hvala na ovome, ja sam se baš pitao koja je razlika u svim onim varijantama. Kad god mogu odaberem da bude sa praćenjem, ako košta par stotina dinara...

Ima i onih drugih economy varijanti, pa se baš pitah ima li razlike
Paketi male vrednosti se ne carine. Mogu eventualno da otvore paket i da ti naplate 150 din za tu uslugu. Ali to je baš retko i rade kada su paketi glomazniji.
Kada je obična koverta ne zamaraju se otvaranjem
Pozdrav dobri ljudi ,gde kupujete opremu za nord2t? My.....ph... mi nemojte spominjati
Naš domaći najpoznatiji sajt :). Možeš i sa Alija. Meni je skoro stigla Nillkin super frosted sa onom zaštitom za kameru. Top futrola.
Jel se dešava nekom da u toku noći prazni bateriju 25-30 % ili su to ispeglali sa update
Pretraži temu, ukucaj samo volte. Ako se dobro sećam ugasiš za drugi sim volte i prebaciš da bude na 3G/2G
 
E sada jos jedno 2-3 meseca i stze i za obican Nord 2. Koja agilnost na delu pa to je neverovatno, pre ce crnogorci da naprave raketu za mesec i da slete na isti nego sto ce ovi da posalju A13 na N2.
 
Da li vredi dodati novac i uzeti Nord 2T?

Uzeo bih za poklon pa se razmišljam između Nord 2 12/256 i Nord 2T ista memorija. Razlika 60€
 
Ako osoba kojoj kupujes nije zahtevna idi na obican Nord 2. Raspitaj se ili uzmi od te osobe telefon pa vidi koliko ima popunjeno mesta u telefonu pa na osnovu toga se opredeli da li kupujes jaci 12/256 gb model ili slabiji 8/128 gb.
 
Covek svakako uzima 12/256 samo je pitanje da li Nord 2 ili Nord 2T.
Meni licno 2T je mnogo ruzan sa onim kamerama (ko' japanska buba).
I naravno kome je bitno 2T je mladji godinu i planirano je da dobije Android 14 za razliku od Nord 2.
 
Mislim da je bolje da uzmeš nord 2, a za razliku u ceni kupiš neke dobre bt slušalice. Ja imam nord 2 i senn bt, zvuk je odličan (a biće i na bilo kojim bt sluškama) , jer nordovi imaju aptx codec. A android 13 ili 14, nebitno...
 
Nord 2 - Android 13 i jos valda godinu dve dana sigurnosnih zastita.

Nord 2T - Android 14 i 15 i jos dve godine posle toga sigurnosnih zastita.
 
Nord 2T - Android 14, da ne bude zabune i posle godinu dana sigurnosne. Dosao je sa Android 12.

Nord 2 - Android 13 i godinu dana sigurnosne. Dosao sa Android 11.
 
Sto sam ja onda mislio da Nord 2T ima 3 godine major update odnosno da ce da dobije A15.

krastavac to je bas glupo.
 
Nešto slabija baterija sa update na 13.Jel factory reset obavezan posle ažuiranja?
 
Gde kupujete te telefone?Može na pp ako će ispasti reklamiranje.
 
Vrh Dno