Šta je novo?

Oneplus Nord 2

Sada sve, osim GMail-a. Nekada kasni a nekada ne, tj. više kasni no što radi normlano. Odnosno, mejlovi stižu u nekom proizvoljnom trenutku. U aplikaciji je sve uredno podešeno jer samo i isključivo na ovom Nord2 imam problema.
 
Probaću. . .
Ovaj sada email stigao trenutno :D (otključan mi fon :D)
 
Da. Stužu sa foruma mejlovi obaveštenja.

@KovacTibor
Ala zavrću uši sa ovim Spark Mailom (mislim na cenu) :(
 
Pa tu ima popriličan broj obaveštenja koje čak možda ni server ne prosleđuje na vreme, možda je i do foruma... Ako ti sve druge stižu normalno ne mora da znači da je do telefona
 
Zavisi i u kom folderu je poruka. Oznaci kao important bitne emailove.
 
Razmišljam nešto. Da li GMailovi doleću direktno sa Google servera ili se odatle prosleđuju na One+ servere pa sa njih stižu ili kako već?
 
Resetovao sam GMail i posle odradim par podešavanja koje koristim na svim telefonima i to je to (swipe levo-desno, notifikacija za sve nove mejlove, izbor tona i meet off). Tako radi samo na ovom fonu. Nisam probao kako bi GMail radio kada ga resetujem a da ne diram ništa. Probaću i to a sada odoh u krevet. Ove nedelje radim treću :(
 
Program nije besplatan (generalno) i mesecna pretplata je 1200 RSD a godisnja 8xxx RSD ali izgleda da i nelicenciran radi i to radi!!! jer mi email notifikacije dolaze u realnom vremenu a nista nisam podesavao od kako sam ga instalirao!!!
Sta da radim sa GMailom? (moc navike)
 
Da li je neko akitivirao Volte? Ja imam 2T i u Yettel-u sam, kol centar kaže da mi je aktivna usluga ali ga ja ne vidim u podešavanjima. U call log-u mi nekad pored kontakta piše HD a nekad ne. Kako ste vi podesili to?
 
@narogRS

Ne znam zašto samo ti imaš problem sa Gmail notifikacijama... Meni rade odlično. Pored njega imam i Yahoo mail koji radi super bez ikakvih optimizacija odnosno podešavanja....

Probaj BlueMail aplikaciju. Odlično me služila godinama, jedino mi se kontakti nisu sinhronzovali pa sam prešao na Yahoo. Takođe imam i Gmail privatni i službeni uvek i sve stiže na vreme (doduše službeni nije push nego na pola sata vrti i proverava :))

Baš ću da istestiram Gmail ovaj privatni, mada mislim da mi je uvek i sve stizalo instant.

Probaj da obrišeš podatke aplikacije, instaliraš najnoviju verziju aplikacije pa opet istestiraj. Meni je prva fabrička verzija sa A12 na ovom telefonu i sve radi. Ne radim update.
 
Program nije besplatan (generalno) i mesecna pretplata je 1200 RSD a godisnja 8xxx RSD ali izgleda da i nelicenciran radi i to radi!!! jer mi email notifikacije dolaze u realnom vremenu a nista nisam podesavao od kako sam ga instalirao!!!
Sta da radim sa GMailom? (moc navike)
Pravo da ti kazem ni ne znam da moze da se placa jer ja ga koristim ovako i sve radi savrseno, ne vidim razlog zasto bih placao nesto kada iovako radi super.
 
Zena i ja imamo isti problem sa kasnjenjem notifikacija na vecini aplikacija. Ne vredi nista od podesavanja sto ste naveli. Imamo isti model i isti problem,nema sta nisam probao. Pocinje opasno da frustrira.
 
Da li je neko akitivirao Volte? Ja imam 2T i u Yettel-u sam, kol centar kaže da mi je aktivna usluga ali ga ja ne vidim u podešavanjima. U call log-u mi nekad pored kontakta piše HD a nekad ne. Kako ste vi podesili to?
Imas li ovde opciju? Moja mreza ne podrzava VoLTE pa ne mogu probati.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-02-09-15-48-02-06_426a5588c5110cd01d5af17e47adb223.jpg
    Screenshot_2023-02-09-15-48-02-06_426a5588c5110cd01d5af17e47adb223.jpg
    120.8 KB · Pregleda: 23
  • Screenshot_2023-02-09-15-47-52-05_426a5588c5110cd01d5af17e47adb223.jpg
    Screenshot_2023-02-09-15-47-52-05_426a5588c5110cd01d5af17e47adb223.jpg
    107.2 KB · Pregleda: 23
Isto mi piše kao tebi. Znači da telefon onda ne podržava ako sam razumeo dobro jer mreža podržava
 
Ocigledno nije 1+ omogucio VoLTE za navedenu mrezu. Isti slucaj kao Pixel.

Doduse, evo situacija sa eSIM karticom, cak imam u opcijama mogucnost izbora i 5G.

Zavisi od svega pomalo i od zemlje i od mreze i od kartice.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-02-09-17-09-16-66_426a5588c5110cd01d5af17e47adb223.jpg
    Screenshot_2023-02-09-17-09-16-66_426a5588c5110cd01d5af17e47adb223.jpg
    172.9 KB · Pregleda: 17
Nisam znao da ima opciju za eSim. Znači ako bih je aktivirao, imao bih i Volte....
 
esim.me kartica. Nisam siguran da li bi imao VoLTE.

Ne znam sto je vecina ljudi zapela vise za taj VoLTE. Sta je tu toliko bitno?
 
Pa kažu ljudi brže uspostavljanje veze i kvalitetniji zvuk, ali da, nije da se ne može bez toga
 
Nazad
Vrh Dno