Šta je novo?

Oglasi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

CountMike

Old but gold
Učlanjen(a)
01.07.2012
Poruke
11,433
Poena
1,105
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 9 7900x Arctic Liquid Freezer III 360
Matična ploča
ASrock B650 Pro RS
RAM
Kingston 6000 2x16GB.
GPU
Gigabyte, AMD Rx 6600xt
Storage
Kingston KC3000.1TB. Samsung 970 Evo Plus, 500GB. Samsung 960 Evo 250GB, , Cruical P1 1TB, Lexar NVME 2TB
Zvuk
On board Realtek 870
PSU
Seasonic 750W
Monitor
3 x 27"
Laptop
HP 630
Mobilni telefon
Samsung A12
Pristup internetu
  1. Mobilni internet
Zašto 24h zabrana za pisanje na sopstvenom oglasu ???
Postavio sam oglas za prodaju procesora i već posle par sati ugovorio prodaju i tako rezervisao ali ne mogu da dodam da je rezervisano za izvesno vreme pa dobijam još poruka. Svi su izgledi da će prodaja da se izvrši i pre roka od 24h !!!
To nije fer prema potencujalnim kupcima a da sam ostavio broj telefona morao bih da odgovaram na pozive stalno.
 
E baš glupo, već prodato i odnešeno a tek za sat ip mogu da objavim !!!
 
meni treba neki admin da mi kaze zasto ne mogu postaviti oglas, zasto sam flash, zasto nisam floppy...
pre par meseci mogao, sad ne mogu, a nista lose nisam uradio, sve uredno...
 
Mislim da je to posao za Admina, piši nekom.
 
E baš glupo, već prodato i odnešeno a tek za sat ip mogu da objavim !!!
Nije glupo jer se time rešava neki drugi problem. Ako si baš tako brzo prodao, prijavi svoj oglas i navedi da mu moderatori promene flair i to je to.
I meni su to isto učinili, od 2004 sam član, pisao dva puta adminu i nikom ništa. Bar da odgovori neko nešto, ništa....
Na pitanja "zašto ne mogu da postavim oglas" ne odgovaram nikome više.
 
Samo radoznao, koji "drugi problem" ? Šta ako sam nešto pogrešio ili se ispostavi da predmet ima neki problem ? Ili kao što sam naveo da je rezervisan ?
 
Prijavis problem preko Report.
Shvati/te da oglasi nisu ni blizu prioritet liste i ne zelimo da gubimo vreme na iste, jer je ovo IT forum a ne KP klon.
 
Svhatamo mi to, nismo baš potpuno glupi ali isto tako shvatamo da su članovi poslednja rupa na svirali. Gubljenje vremena na "male stvari" je BS zato što su sve velike stvari napravljene od malih.
 
Zasto izvrces izjave, cemu to...
Kada god se kaze da oglasi nisu bitni, o'ma' clanovi nisu bitni, forum nije bitan, fasizam na delu itd...
Nama to dovoljno govori.
 
Teme poput ove treba odma zaključavati, a pokretača častiti sa par poena.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno