ivande
Slavan
- Učlanjen(a)
- 04.12.2004
- Poruke
- 143
- Poena
- 319
LM, kraj je godine, pa neke pare iz budzeta moraju da se potrose pre NG.
U kancelariji je pala odluka da se pazari notebook, a od firme koja nam odrzava racunare i kod koje su svi racunari u zadnjih par godina kupljeni, stigla je sledeca ponuda:
1. Compaq nx6110 cirka 900 eura
2. LG LE50-53SH1 1100 eura
3. Toshiba L20-101 1300 eura
Sve cene su sa PDV-om i OS-om.
U ponudi su nam "preporucili" opciju 2, iz meni nepoznatog razloga.
Sta vi mislite o ovoj ponudi?
Dali su cene OK (lokacija NS)?
Za sta se odluciti (namena notebook-a: kancelarijski rad za vreme sluzbenog putovanja)?
U kancelariji je pala odluka da se pazari notebook, a od firme koja nam odrzava racunare i kod koje su svi racunari u zadnjih par godina kupljeni, stigla je sledeca ponuda:
1. Compaq nx6110 cirka 900 eura
2. LG LE50-53SH1 1100 eura
3. Toshiba L20-101 1300 eura
Sve cene su sa PDV-om i OS-om.
U ponudi su nam "preporucili" opciju 2, iz meni nepoznatog razloga.
Sta vi mislite o ovoj ponudi?
Dali su cene OK (lokacija NS)?
Za sta se odluciti (namena notebook-a: kancelarijski rad za vreme sluzbenog putovanja)?