Šta je novo?

OC kod Bartona?

  • Začetnik teme Začetnik teme jox
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Primerak koji sam ja probao je isao do 2.4 GHz na 1.8v.
http://www.benchmark.co.yu/forum/viewtopic.php?t=31717

Ploca ga na 2300 prepoznaje kao XP 3200+, a preko toga kao Athlon XP.
 
I kod mene vrlo slicno ko kod Delimira 2.3 GHz na 1.7 ali na skromnom FSB od 182, sigurno ide i vise ali moj a7v8x prosto nece dalje iz raznih raloga lose napajanje na ploci, nepostajanje 1/6 delioca) sve u svemu proc na tom kloku radi na 49 stepeni sto je sasvim pristojno sa TT9-kom.
 
Da zaboravio sam da kazem isto kao i kod delimira od 12.5*180 ploca ga vidi kao 3200+
 
2500+ je dosta preko 80, tacnije 90 i kusur.

Pozdrav!
 
A ja najbolje nasao za 105! Nema ga nesto po domacim firmama......

Gde vi nalazite za to ~90 i manje?
 
Pa kad su mi stari "izvori" presusili, sada nemam izbora nego da gledam zvanicno po firmama. 🙄

Inace nasao sam Bartona 3000+ koji stize tek za 15-ak dana, cena ce biti 120€ 🙂 Naravno dilerksa cena... 😉
 
][V][ATRIX™ je napisao(la):
Pa kad su mi stari "izvori" presusili, sada nemam izbora nego da gledam zvanicno po firmama. 🙄

Inace nasao sam Bartona 3000+ koji stize tek za 15-ak dana, cena ce biti 120€ 🙂 Naravno dilerksa cena... 😉

Ima u Pakomu 3000+, samo ne po toj ceni 😉
 
Nazad
Vrh Dno