Šta je novo?

O/C Radeta - F1

playahater

Čuven
Učlanjen(a)
23.09.2003
Poruke
576
Poena
619
Khmm, type; imam Radeon 9000Pro i NF7-S pa me interesuje klokovanje iste! Nisu mi bash jasni oni odnosi 2/3 i 66 i 300/400 i ....tako dalje...!!!!!
Predpostavljam da ne bi postigo bog zna koj upeh ali bih voleo da znam, a i da probam.......paaaaaaa....ako nekom nije teshko neka kaze koju rech 😉 , ili samo koji program ili link zavrshava poso pa cu ja ostalo sam :beat: !!

:happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 
Za pocetak stavi brzinu AGP slota u bios-u fiksno na 66MHz ,
jer toj kartici ne prija veci clock AGP-a.
Overclock grafike se ne radi iz bios-a , vec pomocu programa (npr. Riva Tunner-a)
Pomocu njega dizi brzinu jezgra grafickog procesora i
memorije od graficke kartice.
Naravno ne preteruj sa naglim dizanjem brzine GPU-a i memorije
vec to radi u laganim koracima (npr po 5 MHz) , i nakon svakog
dizanja vrednosti testiraj stabilnost (koristi 3D Mark2001 npr)

Eto malo pomoci od mene
Srecan OC
 
Nazad
Vrh Dno