Šta je novo?

NZXT Tempest EVO case camo

Što hoćeš da naružiš svoj životni prostor ovako nečim?
 
hahaha meni to izgleda preterano kao kad u mw2 stavim arctic camo ! a zbog cega se to tebi ne svidja ?
 
stvar ukusa...nekom se svidja a nekom ne...ja bih ga mozda i kupio,al' da nije nzxt i da sam jedno 10 god mladji:)
 
to ne treba da te odvrati,uksui su razliciti i o njima ne vredi raspravljati,kuciste je fenomenalno,e sad boja,odnosno custom paint,pa ako imas neke slcine elemente u sobi gde ti je komp i mozes da ga iskombinujes,a pritom ti se svidja,zasto da ne. E sad jedino sto mu kvari realno izgled je onj plavi led postrance,to promenis u beli modovanjem i ima da bu sexy
 
Boje baš bodu oči, a iskreno, ne bih uzeo ni običan model. Međutim, ako se tebi sviđa, uzimaj.
 
da te plave diode na rubovima(ako sam u pravu) bi zamenio sigurno ali ako kupim kuciste moracu da narucim jos 2 kante farbe da okrecim celu sobu i sve ostalo...a i laminat... :p astraltech a sto ti se ne svidja NZXT ja sam cuo da prave dobra kucista i da su uglavnom dosta teska...
 
meni se ne svidjaju uospte.deluju mi kao nasminkani kinezi.imao sam prilike da probam nzxt apollo i nzxt hades..razocarao sam se.lim tanak,boja se ljusti,ventilatori losi...jedino sto su dosta funkcionalna i jeftinija od konkurencije...
 
Poslednja izmena:
ti ocigledno mnpogo ocekujes,nzxt je vise budzetski i porijentisan krjanjim kroisnicima prvenstveno dizajnom a manje kvalitetom izrade,jer sto je veci kvalitet izrade(materijala) to jei cena veca,pomenimo smao lian li. ;)
 
slazem se u potpunosti,ali kad pogledas da nzxt tempest evo kod nas kosta skoro 100e...nije bas ni jeftino..
 
nij ali po onome sto nudi a nudi dosta ventilatora kad ih saberes videces da je ta cena i logicna dobro opet ima tui i marza..i ostalo..
 
e sad sam bas malo gledao ta kucista i po forumu i po nekim drugim satjovima i ispostavilo se da mnogo ljudi ima CM 690 II Advanced a njegova cena je slicna kao i ovaj Tempest EVO a i procitao sam negde da je CM 690 II Advanced mnogo bolji...i interesantno je da sam negde nasao to kuciste sa istim imenom a jedno ima providnu stranicu a drugi nema...pa se pitam o cemu se tu radi???
 
Nazad
Vrh Dno