Šta je novo?

nVIDIA whql 180.48

Meni ovde nesto nije jasno.
Izbrisao sam stare drajvere i instalirao 180.48,ali pri pokretanju Fluidmarka kaze mi da nemam PhysX drajver iako u Nvidia control panel imam enabled/disabled za PhysX.No dobro skinuo sam poslednji drajver ,valjda je 8.10.13,i sada mogu da pokrenem Fluidmark ali nemam slike ,ekran je crn :trust:.
 
Hm.. aj sad cu vidim novu Rivu, skino sam eVGA P. tu mogu da kontrolisem fan ali ne i da napravim profile posebno - osim ako nesto ne propustam ..

Stisneš ključ, odeš lepo na profiles i konfigurišeš čak 10 različitih (pričam za eVga)

Nista nisu menjali, sve se isto podeseva, i profili za fan i ostalo. Ja sam sve isto podesio kao i na 2.11 verziji i sto je najbitnije, radi.

Nagovestio sam od verzije 2.08...verzija pre nje se skroz na drugačiji način podešavala!
 
Meni ovde nesto nije jasno.
Izbrisao sam stare drajvere i instalirao 180.48,ali pri pokretanju Fluidmarka kaze mi da nemam PhysX drajver iako u Nvidia control panel imam enabled/disabled za PhysX.No dobro skinuo sam poslednji drajver ,valjda je 8.10.13,i sada mogu da pokrenem Fluidmark ali nemam slike ,ekran je crn :trust:.

Ne moraju da se skidaju physicX driveri,ima ih kao .exe tamo u folderu gde je instaliran nVIDIA display driver.
Odatle instalirati i nema razmišljanja jesu li novi.:)

A za crn ekran u fluid marku:
http://www.ozone3d.net/smf/index.php/topic,1529.0.html

ili

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=270198&page=2
 
Poslednja izmena:
Kako sam instalirao nove drajvere u EVGA mi ne dozvoljava da podesavam ventilator??
 
^Probaj ovaj novi evga tool, ili riva tuner 2.20 sto je i bolje resenje..
 
Odradio sam crysis gpu benchmark sa 178.13, pa instalirao 180.48 i dobitak je 0.3 frejma :). Verovatno bi sa Warhead-om bio veci dobitak.
 
Poslednja izmena:
Radi bez crnih ekrana.
Ovo je skor u 1680x1050.
 
MA sve to isto djubre, zato necu ni da stavljam. I ovako perfekt radi :D
 
Da ljudi ima jos dva nova drajvera jojjjjjjjjjjjjjj sta da stavim ne znam ni sam :D
 
Nesto su definitivno sredili. Imam performance boost u svim igrama koje pikam. Najveci sam primetio u Conflictu, Oblivionu i Half-Life dvojci i njenim derivatima! S'tim da su se performanse u Carbonu srozale...

Edit: UT3 sa physx-om je dobio krila... Preko 50% FPS-a vise. 65 vs. 40 avg.
 
Poslednja izmena:
16179 o3Marks u 1920 x 1200 :)

sto se tiche novih drajvera, ama bas nikako ubrzanje ne donosi u ovom testu
 
@ cola koje si turio 48.60.70 sta od toga ja imam 48 ako su ovi drugi bolji da turam njih
 
Kod mene sa 180.48 laptop nece da se probudi iz stand-by rezima... vratio sam se na 179.13.
Probacu ove nove 180.60 ili 70
 
@FXGT

CooLa, ne cola... :). Turio sam 180.48!
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
meni driver zaglavi kada treba instalirati phichix i kada restartujem - BSOD
...last known good configuration... whql my arse
 
Instalirao sam ovaj driver sve radi ali ne mogu da udjem u nvidia control panel. Koji je to sad fazon? Znaci dupli klik i krene hard malo da krlja pa prestane i nista. Jednostavno me iskulira. I dok igram Far Cry 2 kad me ubiju i krene ekran da se smraci (umirem jel da :)) driver padne i mora res. da padne jel? Jel se to jos nekom desava ili samo meni? Graficka je Asus 9600 GT 1GB DDR3.
 
^Meni ne...u stvari to mi se davno prestalo desavati odkad sam poceo da koristim driver cleaner, ili driver sweeper.Probaj uninstall Physx, uninstal nvidia video drajvera iz control panela, zatim restart u safe mod gde pocistis repove sa Driver sweeperom (nvidia i ageia) i restart...pa onda instaliraj drajver.
 
^Meni ne...u stvari to mi se davno prestalo desavati odkad sam poceo da koristim driver cleaner, ili driver sweeper.Probaj uninstall Physx, uninstal nvidia video drajvera iz control panela, zatim restart u safe mod gde pocistis repove sa Driver sweeperom (nvidia i ageia) i restart...pa onda instaliraj drajver.

Poslusaj coveka tako je i meni bilo dok nisam uradio ovo gore:D
 
S obzirom da Driver Cleaner vise nije free resenje preporuka za:
XTC Driver Cleaner
Driver Sweeper (vec pominjan gore)

:wave:
 
Probao sam te nove drivere i sve je prošlo u redu kod instalacije, ali imam lošije perfomanse nego sa ovim starijim driverima.Možda su to pobljšanja na 200 seriji
 
Probao sam te nove drivere i sve je prošlo u redu kod instalacije, ali imam lošije perfomanse nego sa ovim starijim driverima.Možda su to pobljšanja na 200 seriji

neznam nasta ti se to odnosi u igrama mnogo bolji fps bar kod mene jedino nisam probao 3dmark
 
Nazad
Vrh Dno