Šta je novo?

Noviteti sa CeBIT-a

Northwood

Slavan
Učlanjen(a)
09.10.2005
Poruke
1,823
Poena
349
CeBIT jos zvanicno nije poceo ali nas drug Dule (animaN) je uspeo da malo prosvrlja i uslika par extra noviteta, kao sto je Asus Pinotnoir! :hair:

b244a99768kz2.jpg


ae64dd440cnm9.jpg


vise slika i novosti ce biti ovde: Serbian Xtreme Team
 
Jel ono za vodeno hladjenje za chipset?...animaN, skini neku s civiluka!:)
 
jok nego sta :D
ma bice jos vrhunskih komponenti na CeBIT-u kao npr. Asus Ares CG6150 ;)...

arescimg1592cg6150440wn0.jpg
 
Jel ono za vodeno hladjenje za chipset?...animaN, skini neku s civiluka!:)

Ulaz kao i izlaz se vide na back plateu, stoga voda ili rashladna tečnost ulazi u gornji "fiting" kruži preko cevovoda od naponske do severnog mosta, zatim do južnog mosta i Crosslinx čipa, ponovo do severnog mosta, naponske i napokon izlazi napolje preko donjeg fitinga. Ovo je ubedljivo najbolje rešenje koje sam imao priliku da vidim, stoga ako si vodenjak i ako ti +300e nije problem ovo je pravi MB za tebe :d
 
Hmmm,a jel' ova ploca bolja od Gigabyte ds3l?:D
A kuciste je nadrkano bas,nekako je previse uber. (ako je ovo uopste kuciste :zgran:)
 
Poslednja izmena:
Ha jeste,ladno' transformers,kako se toga nisam setio :D
Zamisljam da ga imam,odmah bi me proglasili za lokalnu dalabu,nasta ovaj baca pare :D
 
Poslednja izmena:
jok nego sta :D
ma bice jos vrhunskih komponenti na CeBIT-u kao npr. Asus Ares CG6150 ;)...

arescimg1592cg6150440wn0.jpg


Nikako mi nije jasno sto ovih proizvoda nema u maloprodaji kod nas,npr. i ova tastatura je ubica,ni asus vento 3600 nikad ga nije bilo u vecim kolicinam kod nas svega nekoliko komada.

P.S. I tako ja sam sad npr. osudjen da cekam da kupim cosmos S, a ovo kuciste mi se jos vise svidja, mada ne znam kakvog je kvaliteta, za cosmos S znam da je vrhunskog kvaliteta.Bilo bi dobro da u skorije vreme bendz napravi review ovog kucista,da vidimo o cemu se radi iznutra spolja izgleda ekstra.
 

Prilozi

  • arescimg1581--cg6150.jpg
    arescimg1581--cg6150.jpg
    80.6 KB · Pregleda: 159
  • arescimg1584--cg6150.jpg
    arescimg1584--cg6150.jpg
    115.1 KB · Pregleda: 103
  • arescimg1580--cg6150.jpg
    arescimg1580--cg6150.jpg
    183.2 KB · Pregleda: 88
Poslednja izmena:
Taj Asus je valjda cela konfiguracija.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno