Šta je novo?

Novi tajfun

Misko

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
02.10.2000
Poruke
5,134
Poena
769
Blizi li se kraj TRUE ere?

thermaltake02smallws8.jpg
 
Izgleda dobro, ali mislim da nece biti bolji od Ultre eX. , jer su dostigli vrhunac tog dizajna rebara, ali bice kompetitivan sigurno.
 
kad smo vec kod BigTyp-a, postoji i VP verzija...

Thermaltake BigTyp VP (CL-P0477)

 
Izgleda dobro, ali mislim da nece biti bolji od Ultre eX. , jer su dostigli vrhunac tog dizajna rebara, ali bice kompetitivan sigurno.

Pa pazi ni obican tajfun ne zaostaje mnogo za ultrom, nekih 5-7C na istom rpm-u maximalno, ovaj ajd sto ima veci fan (140mm) ali ima duplo vise hp-ova od "regularnog" tajfuna tako da mozda ga zbog toga ipak dobije.
 
Znam to, nego sam mislio realno sa gledishta efektivnog protoka, mislio sam na dizajn jer isti je princip hladjenja tako da ako stavish previshe cevi nabijeno na malu povrshinu moze cak da nema efekta, to. Uglavnom videcemo bice chupavo u svakom sluchaju. Mada testovi nikada ne pokazuju i push-pull kombinaciju na ultri, da se montiraju dva venta i onda to josh spushta temperaturu, ako josh recimo stavish Scythe Kaze na 3000rpm to je ludilo, pa dva takva to je monstrum za hladjenje, na stranu aspekt buke. Tajfun ne moze da montira tako, mislio sam to kada sam rekao za moguci maks kod dizajna.
 
Nazad
Vrh Dno