Šta je novo?

Novi clan X porodice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

blade_bre

Slavan
Učlanjen(a)
17.08.2006
Poruke
79
Poena
309
Cao ljudi,

kupih MacBook, beli, najjeftinija verzija + ram upgrade (na 2gb).

Imam ga oko 3 nedelje, i za sada se fino snalazim.


Ako nije problem, neka mi se korisnici OS X-a jave ili ako moze ovako javno, da mi ostave linkove ili preporuke nekih softvera. Nista "konkretno" nemam na umu, ali npr. nesto za uninstal programa, onda nesto za pregled slika gde ne moram da ubacujem u library itd.

E,da, ICQ? Nisam mogao da ga nadjem... ima li toga uopste?

bYe
 
Cao ljudi,

kupih MacBook, beli, najjeftinija verzija + ram upgrade (na 2gb).

Imam ga oko 3 nedelje, i za sada se fino snalazim.


Ako nije problem, neka mi se korisnici OS X-a jave ili ako moze ovako javno, da mi ostave linkove ili preporuke nekih softvera. Nista "konkretno" nemam na umu, ali npr. nesto za uninstal programa, onda nesto za pregled slika gde ne moram da ubacujem u library itd.

E,da, ICQ? Nisam mogao da ga nadjem... ima li toga uopste?

bYe

Za IM client mozes da koristis ADIUM, odlican program koji sadrzi u sebi ICQ, MSN, YAHOO i jos desetak messenger-a.

A ovde mozes da nadjes sve sto te interesuje za ostale potrebe http://www.versiontracker.com/macosx/
 
Poslednja izmena:
Cao ljudi,

kupih MacBook, beli, najjeftinija verzija + ram upgrade (na 2gb).

Imam ga oko 3 nedelje, i za sada se fino snalazim.


Ako nije problem, neka mi se korisnici OS X-a jave ili ako moze ovako javno, da mi ostave linkove ili preporuke nekih softvera. Nista "konkretno" nemam na umu, ali npr. nesto za uninstal programa, onda nesto za pregled slika gde ne moram da ubacujem u library itd.

E,da, ICQ? Nisam mogao da ga nadjem... ima li toga uopste?

bYe

Uninstall kod OS X-a je jednostavan, aplikacija u kantu i to je to.
ICQ za OS X nema, ali tu je, ko što reče delboy, ADIUM.
Šta ti fali da radiš sa iPhoto aplikacijom, sve je pojednostavljeno do debilizma? Možda Aperture, ali on se plaća.:D
 
Poslednja izmena:
Za pregled slika, pošto si verovatno prešao sa Wina, koristi Phoenix Slides ili Xee a za uninstal imaš kao pomoć App Zapper. Neznam linkove ali se lako nalaze
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno