Šta je novo?

Nov tv, pretraga kanala..nedoumica

samsung

Slavan
Učlanjen(a)
31.07.2004
Poruke
483
Poena
320
Prvo da rascistimo - totalni sam duduk. :d
SBB kabal ulazi u stan i tu se racva - jedan nastavak ide u D3 uredjaj koji je povezan sa jednim TV-om a drugi nastavak ide u sledece racvanje od kojih jedno ide u direktno u stari crt tv a drugo u ruter.
Taj crt sam danas zamenio sa novim Panasonicovim smart tv-om.
Problem ( a mozda i nije ) je u sledecem : Auto trazenje kanala daje rezultate samo u "analog" opciji ( i slika je manje vise uzasna mada verovatno je razlog tome sto opcije slike jos uvek nisam cackao i podesavao ) dok trazenje dvb-t ne daje apsolutno nikakve rezultate.
Panasonic TX-40CS630E
Da "analogne" rezultate dobijam jer ne idem preko D3 uredjaja, zbog neceg drugog ili tako treba da bude?
Da ponovim, duduk sam, ne razumem se u tv, signale, standarde i sva ostala cuda :wave:
 
SBB isporucuje digitalni TV signal u DVB-C podrucju, ne u DVB-T. Tu ima petnaestak kanala. Ako hoces vise digitalnih ili HD, onda moras da kupis D3 paket.
Pozdrav
 
To je zato što DVB-T nije digitalna kablovska nego za običnu antenu pri tome kod nas se emituje samo T2, niti SBB emituje DVB-C koliko znam što je digitalna kablovska. Pa moraš da imaš D3 i za drugi TV.
 
DVB-C...Boze svasta, uopste nisam video.:wall:
Sad je ok, sve sam nasao, to je to kako je i ranije bilo.
Jedino sto sad imam zvuk na Grand Televiziji a ranije to nije bio slucaj...srecom. :d
Sve ok, hvala puno!
 
SBB emituje 15-ak kanala u DVB-C podrucju - nacionalne kanale i RTS HD, otprilike.
Pozdrav
Edit: mozes da dokupis jos jedan D3 STB, kao "D3 kuca" to bi trebalo da je jeftinije
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno