Šta je novo?

Nov TV malo "mirise"

BFuser

Cenjen
Učlanjen(a)
20.07.2012
Poruke
217
Poena
169
Pozdrav,
kupio sam upravo TV Toshiba LED 39L2353DG . Prvi dan sam osetio da TV malo "mirise". Je li to normalno i da li je problem ako sam na TV povezao risiver od satelitske, dvd i mrezastu antenu sa pojacivacem od 12V DC?Sve sam to koristio na prethodnom TV-u bez problema.DVD sam povezao SCART kablom a risiver sa ona tri kabla:crveno,belo i zuto......dakle sve radi ok al malo mirise....?je li to normalno prvi dan?
 
Nisam siguran za TV, ali vecina komponenti/elektronike ti "mirise" pri prvom koriscenju.
 
Znam da sam pre kupio Gorenje i isto je mirisao nekoliko dana ...e sad kad neko udje u prostoriju,malo se oseti....uzgred zna li neko koliko digitalnih kanala moze ovaj model da memorise?Ja sam nasao 10 do sad a konkretno nije mi jasno moze li RTVojvodina 1 da se gleda tj. nju nemam jedino a zivim na jugu,dakle nisam ni u Vojvodini niti primam signal sa Avale...a imam Belle Amie a nije mi Jastrebac predajnik tako da je opsta zbrka :)
 
nisi naveo na šta miriše...
 
RTV1 i RTV2 su predviđeni da idu samo sa predajnika u Vojvodini, a Studio "B" za područje Beograda, tako da ih na jugu Srbije ne možeš gledati. Tih 10 što imaš je za sada to što ide za tvoje područje.
 
Okaci jelkicu:smash:
 
Mora da obgori :D
 
Mirise kao nov :) a sto se tice digitalne,znam da RTV 1 i 2 emituju valjda u Vojvodini al RTV 1 i preko Avale...ne znam je li to sad nacionalno pokrivanje il sta vec posto ja npr. imam belle Amie a zivim u Zapadnoj Srbiji a taj kanal bi trebalo samo preko Jastrepca da se moze gledati...a nemam RTV 1 ..ne znam je li mi TV moze memorisari max 10 kanala il nema vise kanala...kod mene je inicijalna mreza,ne znam je li tu isti paket kao na prosirenoj....opsta zbrka.
 
Poslednja izmena:
pa mirise kao da se osecaju diode...danas je manje
 
..ne znam je li mi TV moze memorisari max 10 kanala il nema vise kanala...kod mene je inicijalna mreza,ne znam je li tu isti paket kao na prosirenoj....opsta zbrka.
Ja ne znam šta je tebi problem? Kod svih je inicijalna proširena mreža i svi mogu gledati isti paket(10 kanala) sa tim razlikama koje sam ti naveo. Niko nema više programa, a prijem je, za sada, negde skroz dobar, negde slabiji, a negde još nije rešen. To ti je cela priča i ne znam šta ti tu nije jasno.
 
Meni nije jasno kojih deset kanala...kad nigde nije pomenuo Dvb-t2???
 
problem je jasan...dakle nasao sam tabelu na rtsovom sajtu gde pise da RTV 1 emituje sa Avale a Belle Amie sa jastrepca..ne gledam ni preko Avale ni preko jastrepca a imam Belle Amie a nemam RTV 1 ...dakle imam ukupno 10 DVBt2 kanala...tako da mi nije jasno zasto nemam RTV 1 tj otkud imam Belle Amie a ako je nekome jasno onda svaka mu cast :)... nisam hteo otvarati novu temu.
evo link od RTS-a ovde
imam RTS1,RTS2,RTS HD,RTS Digital,Test,Happy,Pnik,Prva,B92,Belle Amie...ne gledam za Avale ni Jastrepca vec zivim u Jugozapadnoj Srbiji....dakle ova tabela sa RTSovog sajta nije tacna ili TV ne moze da nadje RTV1....
 
Poslednja izmena:
Još jednom. Ja u Vojvodini imam RTV, a nemam Belle Amie, kod tebe je obrnuto i tako treba da bude. Eto, podatak nije tačan. Ako ti je trebala ta potvrda eto imaš je.
 
ok hvala na objasnjenjima al u ovoj zemlji zaista je retkost naci da neko radi posao kako treba,uvek trebas ispravljati tudje greske...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno