Šta je novo?

Nov Laptop Lenovo IdeaPad 3 15ALC6 - 82KU00QUYA -PROBLEM

dvocevka

Slavan
Učlanjen(a)
03.02.2006
Poruke
503
Poena
320
Moja oprema  
CPU & Cooler
I5 11400F LC-CC-120
Matična ploča
ASRock B560M PRO4
RAM
KINGSTON Beast 8GBx2 3200MHz CL16
GPU
Sapphire 6600 XT Nitro+
Storage
GP-AG4500G, Samsung 980 500GB, TOSHIBA 2TB, SP 128Gb SSD
Monitor
AOC 24G2UBK
Mobilni telefon
Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
U pitanju je lap iz naslova...Kupljen pre 7-8 dana, sve ok do juče... Problem što više neće da radi na bateriji, samo sa punjačem. Baterija je puna, ali odmah dolazi do isključenja ako se otkači punjač...Takođe ni u bios nije moguće ući ako nije na punjaču. I dok je u biosu isključuje se, ako se skine sa punjača...Jel ima neke pomoći i li servis?
 
Moraće kako god na servis, čak i ako je online. To naši prodavci praktikuju već neko vreme, proslede da se proveri tehnika pre vraćanja novca.
Ovo je istina. Ne smeju da rizikuju da vrate a da je nesto ceprkano pa servis mora da proveri cak i kada je online. U jednoj nasoj radnji su mi rekli da su im svasta uvaljivali. Zena dodje kao da vrati posle 1h pogresila model a ono ispustila, polomila, i lepo upakovala da se ne vidi da je dirano.

Ono sto moze je da zahteva zamenu za drugi a ne da mu popravljaju jer je nov uredjaj. Nazalost, shkarta sve vise, posebno u 11th gen.
 
Rekli su ti jer su dripci, te priče samo u Srbiji prolaze.
 
Hvala, reklamirano...A inače, kupljen je u radnji, tako da mora na servis, bez mogućnosti momentalne zamene...U pitanju je Ryzen3 5300u, radi baš dobro, osim te falinke sa bateriom...

 
Nazad
Vrh Dno