Šta je novo?

Nokia Lumia 925

Lepo napiši oglas, stavi lepe fotografije, veruj mi da za solidno očuvan ram, oklop, zvučnik, mikrofon, slušalični priključak, display i ostale ispravne delove možeš dobiti... Potrebno je samo navesti šta je ispravno... Ima i baterija... Možeš staviti i izveštaj servisa... Takve stvari nađu kupca, uostalom... siguran sam da neko traži display...
 
Pa pazi telefon je skoro kao nov, ima 2 packe male na ramu, ali su mizerne, ekran je kao nov kao i ledja.. No videcemo vec.. Menjao sam brdo telefona, ali nikad nisam prodao nesto neispravno i od kad sam saznao da je mrtav sve hocu da ostavim oglas, medjutim cimanje mi je da ne ispadnem ja posle grbav u celoj toj prici..
 
Pa kako grbav, ako si rekao šta mu je... Stavi u oglase...
 
Ukoliko znate da neko prodaje L925 sa slomljenim ekran ili slicnim nekim fizickim ostecem, javljajte.. Fala.. :)
 
Jel ima lumia 925/920 neke poznate probleme, fabricke greske na koje treba obratiti paznju? Pitam jer planiram da kupim polovan uskoro, pa da znam sta da gledam.
Npr, znam da drugar sa lumiom 920 ima problem kad fotka sa blicem, da pola fotke postaje ljubicasto
 
Lumia 920 , pojedini komadi imaju problem sa treperenjem displeja, kao moj kolega. Bio 3 puta u servisu, nisu hteli da mu priznaju kvar, kao nisu mogli da vide kvar. problem je što se treperenje povremeno javi... Ja imam 925, već godinu i po, nemam nikakvih problema. A nisam nigde po forumima video da ima nekih falinki na 925. Mislim da je bolji izbor, mada je meni 920 lepši, ali i 50tak gr teži.
 
Skinem mob sa punjaca i za 3-4 min mi skine 6% baterije. Uradim soft reset baterija ode na 85%. Zasto?
 
Jel ti uključen battery saver? AKo jeste, isključi pa probaj. Zvuči čudno, ali meni duže traje baterija kad je taj softver isključen...
 
Kupio sam relativno jeftino ovaj telefon (oko 110 eura).Mislio sam ga prodati,ali mi se bas svidja fluidnost sistema kao i ekran.Da li ovaj telefon posjeduje bezicno punjenje?
 
ne, moraš da kupiš dodatak koji se kaći na njega kao maska, onda može.
 
Molim vas za pomoc. aktivirao sam u podesavanjima kutak za aplikacije onu opciju gde mozes da pokrenes neke app da ti se prikazu kada kada neko uzme tel od vas probao sam par app internet alarm itd, sada ne mogu da vratim na moje app nemam ni podesavanja ni listu sa programima nista pomozite ako neko zna molim vas
 
nasao sam prilikom gasenja tel daje opciju prevuci prsom desno i napusticete kutak za aplikacije
 
ne znam gde da pitam pa evo ovde kako da na onedrive obrisem iz fotografija pocetne albume koje mi pokazuje u delu na mrezi i ako na onedrive nemam ni jednu sliku. Kada udjem u fotografije pa u onedrive on mi pokazuje foldere i pocetne slike a u folderima je prazno, kako da obrisem te foldere
 
Didavanjem novih se te slike menjaju, dodaj neke sa telefona i trebao bi izmeniti... Ako govorimo o slikama, kojr po defaultu stoje u telefonu za neki folder...?!
 
Didavanjem novih se te slike menjaju, dodaj neke sa telefona i trebao bi izmeniti... Ako govorimo o slikama, kojr po defaultu stoje u telefonu za neki folder...?!

govorim o slikama koje su u onedrive u tom folderu u telefonu ali obrisane su samo stoje folderi sa početnim slikama prazni nekada su bile u onedrive
 
Kad imaš konekciju, pokreni svaki od foldera, odnosno sinhronizuj i vidi dali te slike deliš, jer je druga priča kad se deli folder ili slika...
 
Juče sam bio u VIPu da uzmem USIM karticu za 4G (LTE), odmah promenio na licu mesta, podesio max brzina da bude 4G umesto 3G, posle oko pola sta stigla poruka "dobrodošli u 4G" i pojavilo se veliko slovo L umesto H+ :).
 
Da priupitam i ovde, posto je tema vezana direktno za L925...
Jel neko imao prilike, licno, da uporedi/koristi ovaj model i Galaxy S3?

Iskljucivo me zanima kvalitet fotografije i videa.
Vidim da sad moze da se uzme u nekom pristojnom paketu i po razumnoj ceni, a ne mogu vise da tripim lagove na s3 samo zbog dobre kamere...
 
Mislim da je kamera na 925 ako ne bolja onda ne lošija od s3. Imam 925 skoro dve godine, i telefon je odličan. Po meni, trenutno best buy gledajući performanse.
 
EDIT: Greska dupli post.
 
Poslednja izmena:
Da priupitam i ovde, posto je tema vezana direktno za L925...
Jel neko imao prilike, licno, da uporedi/koristi ovaj model i Galaxy S3?

Iskljucivo me zanima kvalitet fotografije i videa.
Vidim da sad moze da se uzme u nekom pristojnom paketu i po razumnoj ceni, a ne mogu vise da tripim lagove na s3 samo zbog dobre kamere...

Video sam u Lumia 640 temi da merkas i taj model i u sustini ne znam kakvi su utisci za Lumia 640, ali cini mi se da je neko u toj temi bas hvalio Lumia 640 XL kameru, mislim da je spominjao da je na blind testu bio bolji od nekih Android flagshipova. Takodje vrlo je verovatno da je Lumia 925 ima podosta bolju kameru od ta dva modela.
 
Jesam. 640Xl je bolji zbog CZ optike, bar na papiru, od 640DS/LTE, dok je 925 visi segment, a ima i opticku stabilizaciju + CZ.
Verujem da su 640Xl i 925 jako slicni.
Nesto mi se ne dopada na gsmareni foto sempl od 925, meni se cini da fali ostrine zbog stresenosti, pa mi je zato rebus.
 
Kamerom na 925 teško da će se bilo ko razočarati.Meni ona najviše nedostaje od kad nemam dotični model.Nisam neki PRO korisnik i uglavnom sam je koristio na default podešavanju dok oni koji znaju sa tim podešavanjima su pravili čuda sa L925 od fotografije.
Mislim da za te pare nema bolje.
 
Imam problem sa ulaskom u Windows store na telefonu! Naime, kod kuce se ne moze povezati na wifi, ali samo kada udjem na aplikaciju windows store. Ostale stvari rade, internet radi bez problema, svi programi itd... Kada udjem u store, pise dugo loading i tako stoji. Probao sam store na drugom wifi u gradu i bez problema radi. Kada sam iskljucio wifi i ukljucio data, bez problema je usao u windows store i mogao sam da instaliram sve. Posle toga vratim na wifi i udjem u store, on ucita, verovatno nesto sto je ostalo u offline rezimu, cim nesto novo kliknem, on zakuca.Bio sam u mnogim servisima, niko ne zna sta je u pitanju? Imam kopernikus net, ako je to nesto bitno, na ostalim wifi gde je radio net je bio adsl. Zanimljivo je to da kada na svom desktop racunaru udjem u sajt windows phone store, ne ucita ga celog. Nisam do sada koristio Windows phone, na androidu je sve normalno radilo! Hvala vam ljudi.
 
Samo da kazem, da je iz cista mira proradio :) Nesto je izgleda bilo u sertifikatima u Firefox-u.
 
Opet se javljam. Danas opet ne radi Windows phone store. Primetio sam nesto od juce. Kada udjem preko kompa na sajt windows phone store-a, ne pokazuje mi slike. To sam vec napisao. Stvarno ne znam sta sam mu radio sinoc i proradio je. Posle toga je moglo i na telefonu da udje. Danas opet nece da ucita slike. U gornjem levom uglu bara za pretragu stranice stoji trougao (uzvicnik) i pise nesto vezano za sertifikat. Mislim da je u tome cak. Samo ne znam sta da odradim i da otklonim to.
 
Nazad
Vrh Dno